ابداع ماسک-شیلد که پوست را ترمیم می کند

به گزارش کشتی کروز، ماسک SEEUS95، شفاف است و صورت کاربر را پنهان نمی کند. همچنین این ماسک قابل بازیافت است و به خاطر قابلیت چسبندگی، نیازی به متصل شدن به گوش ندارد.

ابداع ماسک-شیلد که پوست را ترمیم می کند

ماسکی که به تازگی مورد تایید انجمن شیمی آمریکا قرار گرفته است، قابلیت بازیافت دارد و آنطور که مخترعانش می گویند می تواند به ترمیم پوست کاربر نیز کمک کند. در فرایند تولید ماسک به تدریج ابتکاراتی نیز مشاهده می شود که به تکامل و کارآیی ماسک ها کمک می کنند.

ماسک موسوم به SEEUS95، نوعی ماسک شفاف است که به گفته تولیدکنندگانش می تواند به ترمیم پوست نیز کمک کند. ماسک SEEUS95 که از پلی پروپیلن (Polypropylene) ساخته شده است، جایگزین خوبی برای ماسک های عادی N95 به شمار می رود و قدرت محافظتی بیشتری نسبت به آن ها دارد.

ماسک SEEUS95، شفاف است و صورت کاربر را پنهان نمی کند. همچنین این ماسک قابل بازیافت است و به خاطر قابلیت چسبندگی، نیازی به متصل شدن به گوش ندارد.

فیلتر ماسک، از الیاف طبیعی مانند پنبه و بامبو ساخته شده است. این ماسک از قسمت روی بینی تا زیر چانه کاربر را می پوشاند و کاملا روی صورت محکم می شود؛ در نتیجه امکان ورود آلودگی را از بین می برد.

انجمن شیمی آمریکا (ACS)، این ماسک را مورد بررسی قرار داده و تایید کرده که کارایی آن مشابه ماسک های N95 است؛ بدین ترتیب SEEUS95 می تواند یک جایگزین کارآمد برای ماسک های N95 باشد که برخلاف آن ها قابلیت بازیافت دارد و به پوست نیز آسیبی نمی رساند.

منبع: فرادید
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1361

به "ابداع ماسک-شیلد که پوست را ترمیم می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابداع ماسک-شیلد که پوست را ترمیم می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید