تور هند ارزان: گردشگری وحشت: مقاصد گردشگری تسخیر شده هند (قسمت دوم)

به گزارش کشتی کروز، گردشگری وحشت فرصتی است برای تجربه لحظاتی متفاوت، لحظاتی که با ترس های زاییده خیالات انسان در هم آمیخته و خاطرات متفاوتی را برای گردشگران رقم می زند. کهن سرزمین هند این بار مقصد گردشگری ما است، جایی که در کنار گستره وسیعی از جاذبه های گردشگری معمول، ترس و وحشت نیز نام و رسمی به هم زده است، در این سفر با خبرنگاران همراه باشید.

تور هند ارزان: گردشگری وحشت: مقاصد گردشگری تسخیر شده هند (قسمت دوم)

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

سخن کوتاه نموده و به جای هر شرح دیگری، سفر خود را به شماری از معروف ترین و البته ترسناک ترین جاذبه های این کشور پهناور و رنگارنگ پی می گیریم.

، ماهیم ، بمبئی

این مکان لقب تسخیر شده ترین نقطه شهر بمبئی را به خود اختصاص داده است. گفته می گردد که زنی در این منطقه به داخل چاه آبی سقوط نموده و علی رغم فریادهایی که برای یاری کشیده، در نهایت در این چاه غرق شده و جان سپرده است.

ظاهرا این مسئله اکنون باعث ایجاد مشاهدات ماورایی فراوانی شده، به طوری که مردم بارها ادعا کردند زنی را دیده اند که در اطراف چاه و منطقه ها نزدیک آن کمین نموده است. البته به نظر نمی رسد این روح خطرناک باشد.

قلعه شانیوار وادا ، پونه

این قلعه ی قرن هجدهمی، بیش از هر چیز دیگری به خاطر نمایش خیره نماینده هنر معماری شناخته شده است، قلعه ای که در عین حل شاهد وقوع اتفاقات ترسناکی نیز بوده است. ظاهرا اندازه تجربیات و فعالیت های ماورایی روی داده در این مکان هنگام ماه کامل به اوج خود می رسد. رمز و راز نهفته در پس فعالیت های عجیب روی داده در این سازه، ظاهرا در ارتباط با شاهزاده جوانی است که به طرزی وحشیانه در این مکان کشته شده و شاید اکنون روح اوست که این مکان را به تسخیر خود درآورده است.

هنگامی که شب از راه می رسد، صداهای فریادهای دردآور او شنیده می گردد، از سوی دیگر بسیاری از مردم محلی که گاهی در زمین های قلعه اردو زده و شب را آنجا سپری می نمایند نیز از شنیدن صدای گریه و فریاد پسری کوچک خبر داده اند.

پس اگر از روبرو با وقایع ترسناک واهمه دارید و نمی خواهید مستمع صداهایی باشید که خون را در عروق تان منجمد می نمایند، شاید بهتر است به جای شب؛ طی ساعات روز به بازدید این قلعه بروید. البته می توان شب هنگام هم در این قلعه قدم زده و از آن بازدید کنید، البته این امر با مسئولیت خود فرد امکان پذیر است و باید بدانید که بی شک این مکان یکی از ترسناک ترین مقاصد گردشگری این کشور است.

، میرِت

مکان ترسناک بعدی در میروت واقع شده و به واسطه مشاهده فعالیت های ماورایی، به معروفیت رسیده است. علی رغم اینکه این منطقه، نقطه گردشگری معروف و شناخته شده ای است اما بارها گزارشاتی مبنی بر رخدادهای عجیب و مشاهدات غیر قابل شرح در خصوص این مکان ارائه شده است.

بسیاری از افراد که گذرشان به این مکان افتاده از مشاهده چهار مرد صحبت نموده اند که ظاهرا زیر نور شمع در حال میگساری بوده اند. در ابتدا این مسئله شاید چندان هم ترسناک به نظر نرسد، اما اوضاع وقتی ترسناک می گردد که متوجه شوید این چهار مرد، در واقع چهار روح هستند. از سوی دیگر گروهی نیز از مشاهده روح دختری جوان پوشیده در لباس قرمز خبر داده اند.

مردم این منطقه و نواحی مجاور علاقه زیاد و روزافزونی به این محل نشان می دهند. هر چند که از زمان اوج گرفتن این داستان ها، مردم محلی در حال ترک کردن این منطقه هستند اما از طرف این ناحیه به خاطر همین داستان ها مورد توجه گردشگران حوزه گردشگری وحشت قرار گرفته که شیفته داستان های ماورایی و تجربه پدیده های ماورالطبیعه هستند.

منطقه مسکونی ویرانداوان ، تِین

این محل نیز به عنوان یکی از معروف ترین منطقه ها مسکونی این شهر شناخته می گردد از طرف دیگر شاهد رخدادهای غیرطبیعی بسیاری است. ساکنان و نگهبانان شب این منطقه ظاهرا تجربیاتی را از سرگذراندند که به جز عجیب و گیج نماینده، نام دیگری نمی توان بر آن ها گذاشت.

در حقیقت این محل بیشتر به خاطر آپارتمان های لوکس و مجلل خود شناخته شده است. اما به هر حال در کنار این تجمل، گزارش ها عجیبی نیز از گوشه و کنار آن می رسد. گفته می گردد ظاهرا یکی از ساکنان قبلی در اینجا دست به خودکشی زده است و روح او اکنون کل این محله را به تسخیر خود درآورده است.

به محض تاریک شدن هوا، افراد و به ویژه نگهبانان شاهد فعالیت های عجیب هستند، از جمله یک بار یکی از آن ها همان طور که روی جایگاه نشسته بوده، سیلی خورده است. او می گوید که قدرت این سیلی به حدی بوده که او را از روی جایگاهش به زمین انداخته است. نگهبان در پی این رویداد کل محله را گشت، اما کسی را پیدا نکرد.

این مسئله باعث ایجاد ترس در فکر ساکنان شده، به طوری که آن ها مراقبند دیر وقت شب در این منطقه حضور نداشته باشند. با این حال هنوز هم مردم ساکن این منطقه هستند و نگهبانان نیز به انجام وضایف خود مشغول و در عین فعالیت های ماورایی نیز همچنان ادامه دارد.

ساحل دوماس ، صورت ، گجرات

این ساحل در نزدیک دریای عربی و در منطقه گجرات واقع شده و با نام شن سیاه نیز شناخته می گردد. رخدادهای عجیب و غیر قابل شرح فراوانی در این ساحل روی می دهند، از جمله شنیدن نجواهای عجیب یا ناپدید شدن شبانه مردم و موارد دیگری از این دست.

در حقیقت باور بر این است که بسیاری از مردم زندگی خود را حین جستجو در این زیبایی مرموز و ناب طبیعت از دست داده اند. باور بر این است که این ساحل در گذشته شاهد مراسم تدفین یک هندو بوده است و اکنون به عنوان مکان ابدی اسکان یک روح شکنجه دیده، دیگران را در دام ترس و وحشت خود می کشد.

بعلاوه ظاهرا افرادی در این منطقه به شکلی پر رمز و راز ناپدید شده و دیگر هیچ خبری از آن ها در دست نیست. به هر حال اینجا محل ترسناکی است که اگر حتی یک درصد این گزارش ها رنگی از واقعیت داشته باشند، باید مراقب گشت و گذار در آن بود.

امیدوارم از مطالعه این مطلب و همراهی با ما لذت برده باشید. در بخش بعدی نیز همراه ما باشید.

منبع: کجارو / holidify.com
انتشار: 23 دی 1400 بروزرسانی: 23 دی 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2114

به "تور هند ارزان: گردشگری وحشت: مقاصد گردشگری تسخیر شده هند (قسمت دوم)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور هند ارزان: گردشگری وحشت: مقاصد گردشگری تسخیر شده هند (قسمت دوم)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید