پنجشنبه تردد در این خیابان های تهران ممنوع می شود

به گزارش کشتی کروز، رییس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی مراسم تحلیف ریاست جمهوری را تشریح کرد.

پنجشنبه تردد در این خیابان های تهران ممنوع می شود

به گزارش ایسنا، سردار محمد حسین حمیدی، درباره محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در روز تحلیف ریاست جمهوری در شهر تهران گفت: در روز پنج شنبه 14 مرداد ماه و به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در شهر تهران اعمال می شود که بنا بر وظیفه ذاتی، پلیس راهور تهران بزرگ اجرای نظم و مقررات و ایمنی عبور و مرور در محدوده مورد اشاره را بر عهده خواهد داشت.

وی ادامه داد: این محدودیت از سمت جنوب از خیابان امیرکبیر به سمت شمال از خیابان شهید دیالمه، تقاطع سرچشمه، خیابان ملت و تقاطع اکباتان ملت اعمال و از تردد خودرو ها به سمت شمال و میدان بهارستان جلوگیری خواهد شد.

حمیدی اضافه کرد: ازسمت شرق هم ازخیابان مجاهدین اسلام از تقاطع خیابان ایران به سمت غرب محدودیت تردد اجرا و تمام کوچه ها و خیابان های فرعی منتهی به خیابان مجاهدین حدفاصل خیابان ایران تا مصطفی خمینی کامل مسدود خواهد شد که راستا جایگزین این محدوده از طریق خیابان دماوند و انقلاب صورت خواهد گرفت.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از سمت غرب در خیابان جمهوری از تقاطع سعدی به سمت شرق اعمال محدودیت صورت خواهد گرفت که راستا جایگزین تردد، از طریق خیابان فردوسی و انقلاب صورت می پذیرد.

وی ادامه داد: همچنین از سمت شمال از تقاطع فخر آباد اعمال محدودیت خواهد شد که راستا جایگزین تردد از طریق خیابان مشکی و خیابان 17 شهریور به جنوب صورت خواهد گرفت. ضمن اینکه کلیه فرعی های معابر اطراف مجلس شورای اسلامی از شب قبل مسدود خواهد شد.

وی اشاره ای هم به محدودیت تردد اتوبوس های شرکت واحد داشت و گفت: با توجه به مراسم تحلیف، تردد اتوبوس های شرکت واحد در خطوط طول خیابان جمهوری و طول خیابان مصطفی خمینی وجود نخواهد داشت و مسئولین شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با هماهنگی هایی که با پلیس راهور تهران بزرگ بعمل آورده اند، از راستا های جایگزین استفاده خواهند کرد.

حمیدی اضافه کرد: بر این اساس اتوبوس هایی که در طول خیابان جمهوری از میدان جمهوری به سمت شرق تردد می کنند نهایتا تا چهارراه استامبول ادامه راستا داده و در ادامه در این تقاطع به سمت جنوب و شمال می توانند گردش و ادامه راستا دهند و اتوبوس هایی که در طول خیابان مصطفی خمینی در حال تردد هستند از راستا جایگزین استفاده خواهند کرد.

وی اضافه کرد: ایستگاه متروی بهارستان در روز پنجشنبه کلا تعطیل خواهد بود و خدمات رسانی ندارد.

حمیدی گفت: همچنین پمپ بنزین های اطراف مجلس شورای اسلامی، طول خیابان مصطفی خمینی هم در روز مراسم تحلیف از ابتدای وقت تا خاتمه مراسم تعطیل خواهند بود و سرویس دهی نخواهند داشت.

وی اضافه کرد: بر همین اساس تردد کامیونت ها، وانت بار ها، وانت بار های مسقف و کامیون ها در طول روز پنجشنبه از ابتدای وقت تا خاتمه مراسم ممنوع خواهد بود و ترددی صورت نخواهد پذیرفت و تردد همه کامیون ها از شب قبل برگزاری این مراسم (چهارشنبه شب) در همه سطح شهر تهران بجز کمربندی ممنوع خواهد بود.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: انجام فعالیت های عمرانی در روز چهارشنبه و پنجشنبه در کل سطح شهر تهران بویژه در معابر اصلی و بزرگراهی ممنوع و پلیس راهور اجازه انجام عملیات عمرانی و حفاری و روکش آسفالت را نخواهد داد.

وی در خاتمه از همه شهروندان خواست در زمان اجرای محدودیت ها یعنی از ساعت 13 روز پنجشنبه در اطراف مجلس و معابر پیرامونی شامل خیابان جمهوری - مصطفی خمینی - ابن سینا - مجاهدین اسلام تردد نکنند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1939

به "پنجشنبه تردد در این خیابان های تهران ممنوع می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجشنبه تردد در این خیابان های تهران ممنوع می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید