ورود شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها

به گزارش کشتی کروز، رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه در حوزه مقابله با زباله گردی دست به اقدام اجرایی خواهیم زد تا این موضوع تنها در حد حرف نباشد از ورود شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها اطلاع داد.

ورود شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها

مهدی چمران در گفت وگو با خبرنگاران، در تشریح فرایند مقابله مدیریت شهری با پدیده زباله گردها، گفت: شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها ورود نموده است؛ اما باید این موضوع کمی پیش برود و اقدام درست و موثری صورت بگیرد تا در خصوص آن اطلاع رسانی انجام بگیرد. قطعا این معضل هم در بحث مقابله با آسیب های اجتماعی مطرح می گردد، اما به صورت خاص خود شورا هم به این بحث ورود داشته است.

وی اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم برای موضوع زباله گردها به نتایج موثر و عملیاتی برسیم که تنها در حد حرف نباشد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به سوالی در خصوص نتایج تشکیل قرارگاه اجتماعی و اقدامات اجرایی این قرارگاه گفت: فرایند کار قرارگاه اجتماعی را استانداری تهران دنبال می نماید و ما هم در کنار سایر دستگاه های عضو با استانداری تهران همکاری می کنیم.

وی ادامه داد: البته در این قرارگاه کل مسائل اجتماعی مطرح و مورد بحث و آنالیز و نهایتا تصمیم گیری قرار می گیرد؛ اما بحث زباله گردها هرچند که مربوط به شهرداری است، اما همه ابعاد آن مربوط به شهرداری نیست و سایر دستگاه ها نیز در قبال آن وظایفی برعهده دارند از جمله اینکه باید برای جوانها و بچه هایی که دست به این کار می زنند فکری به حالشان بگردد، لذا امیدواریم در این حوزه با انجام اقدامات عملی به نقطه مطلوبی برسیم و بعد اطلاع رسانی به شهفرایندان را انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 بهمن 1400 بروزرسانی: 12 بهمن 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2133

به "ورود شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود شورا و شهرداری به موضوع زباله گردها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید