هافبک استقلال در فهرست خرید پرسپولیس؛ بعد از برانکو، یحیی گل محمدی او را می خواهد

به گزارش کشتی کروز، به نظر می رسد با توجه به محدودیت بازیکن در نیم فصل و مشکلاتی که سرخ ها در تیم خود دارند و عمیقاً از فقدان بازیکن و گزینه مناسب رنج می برند فرشیدباقری راهی باشگاه رقیب گردد.

هافبک استقلال در فهرست خرید پرسپولیس؛ بعد از برانکو، یحیی گل محمدی او را می خواهد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، روزی که محمود فکری اظهار داشت به طور قطع در نیم فصل تغییراتی خواهیم داشت بیشتر نگاه ها به سوی فرشید باقری چرخید؛ بازیکنی که در نیم فصل اول لیگ بیستم روز های خوبی را سپری نکرد و عوامل متعدد دست به دست هم داد تا نتواند همچون همواره در ترکیب تیمش ایفای نقش کند.

گرایش فکری به هافبک های جدید و صندلی ثابتی که ریگی در ترکیب استقلال دارد و بعضی عملکرد های ضعیف از سوی باقری در لیگ بیستم همگی سبب شد تا این بازیکن به کلی از تفکرات سرمربی استقلال خارج شود و به نفر اول لیست خروجی های تیمش بدل شود.

علاوه بر آن باقری در تمرینات روز های اخیر نیز حضور نداشته که این نشان می دهد در فاصله دو بازی مانده تا آغاز جابجایی (تیم های لیگ رجحان بعد از بازی 15 می توانند جابجایی انجام دهند) خروج او از ترکیب استقلال قطعی است و او به تیم دیگری خواهد رفت.

با این حال باشگاه استقلال به دلایل فنی هنوز درباره خروج فرشید از لیست نیم فصل صحبتی به میان نیاورده تا شاید فضای ذهنی تیم خود را به هم نریزد، اما از روزی که فکری صراحتاً از تغییرات صحبت به میان آورد خیلی ها به این نتیجه رسیدند که فرشید باقری با توجه به شرایط موجود و عزم باشگاه برای تغییرات قطعاً جایی در استقلال نیم فصل دوم نخواهد داشت. پیش از صحبت های سرمربی استقلال، اما خبر هایی درباره پیوستن فرشید باقری به تیم رقیب نیز شنیده می شد.

خبری که به یاد می آوریم در زمان مربیگری برانکو نیز از اردوگاه سرخ شنیده می شد و حتی این موضوع سبب شد سران باشگاه استقلال قرارداد این بازیکن را نسبت به فصل قبل آن دوران افزایش چشمگیری دهند تا او به تیم رقیب نرود.

این بار، اما به نظر می رسد با توجه به محدودیت بازیکن در نیم فصل و مشکلاتی که سرخ ها در تیم خود دارند و عمیقاً از فقدان بازیکن و گزینه مناسب رنج می برند این انتقال انجام شود و فرشید راهی باشگاه رقیب شود، اما باید به این مسأله مهم هم توجه داشت که باقری اکنون در قرارداد با باشگاه استقلال است و چنانچه مدیران پرسپولیس روی جذب این بازیکن اصرار داشته باشند باید با مدیران باشگاه استقلال چانه زنی نمایند.

البته این ماجرا ممکن است به نحو ساده تری هم انجام شود و سران استقلال بدون هیچ پیش شرطی با این بازیکن تسویه نمایند، اما معمولاً وقتی پای رفتن یک بازیکن از استقلال به تیم رقیب به میان می آید مدیران استقلال همه کار می نمایند تا این اتفاق رخ ندهد حتی اینکه اساساً بازیکنان را نگه دارند و دوباره با او به همکاری ادامه دهند.

به هرحال جدایی باقری و رفتن به پرسپولیس خبر داغی می تواند باشد، اما از طرفی باید توجه داشت که فرشید نیم فصل خوبی را هم سپری نکرده و حتی صدای اعتراض طرفداران باشگاه خود را هم درآورده است که ماندنش در استقلال می تواند منجر به حواشی بیشتری شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1677

به "هافبک استقلال در فهرست خرید پرسپولیس؛ بعد از برانکو، یحیی گل محمدی او را می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هافبک استقلال در فهرست خرید پرسپولیس؛ بعد از برانکو، یحیی گل محمدی او را می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید