نکاتی که قبل از سفر به ایتالیا باید بدانیم

به گزارش کشتی کروز، در سفر به ایتالیا به این نکات توجه کنید

سفر به ایتالیا برای بسیاری آرزوست و برای بسیاری خاطره! شهرهای دیدنی این کشور رویاهایتان را پیش رویتان می آورند. شما در فلورانس، رم، پیزا و … زمانی برای ماندن در هتل پیدا نمی کنید. تا می توانید از تمام لحظه هایتان بهره ببرید از ایتالیا خاطره بسیازید. اما قبل از سفرتان پیشنهاد می کنیم لیستی از جاذبه هایی که قرار است ببینید و کارهایی که قرار است انجام دهید تهیه کنید. در این لیست توجه کنید مشکل رایج کسانی که به ایتالیا سفر می نمایند نحوه ارتباط با مردم این کشور و زبان ایتالیایی است، با این وجود ایتالیا یکی ساده ترین و شگف انگیز ترین کشورهایی است که شما می توانید به عنوان مقصد سفرتان انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم برای یک سفر دلچسب و به یادماندنی در ایتالیا به نکات زیر توجه کنید. نکاتی که دانستنشان مفید و ندانستنشان ممکن است دردرسر ساز گردد و مشکل، آن هم در کشوری دور چندان چیز جالبی نیست. خبرنگاران لیستی از این نکات را برایتان فراهم نموده است.

نکاتی که قبل از سفر به ایتالیا باید بدانیم

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

  • در کشور ایتالیا چیزی به اسم غذای ایتالیایی وجود ندارد چرا که همه غذاها ایتالیایی هستند و البته بسیار خوشمزه! همه رستوران ها پاستا و پیتزا دارند درحالی که به سختی می توانید رستورانی پیدا کنید که گوجه فرنگی داشته باشد!
  • ایتالیا کشوری جوان است که دارای شهرهای ایالتی است و امروزه به آنهای ناحیه گفته می گردد. مردم هر ناحیه دارای کاراکترهای شخصیتی به خصوص خود هستند. علاوه براین هر ناحیه دارای گویش و حتی زبان خاصی است. رفتن از یک ناحیه به ناحیه دیگر یا از شهری به شهر دیگر ما را با مردمانی روبرو می نماید که از هر نظر با یکدیگر تفاوت دارند.
  • در کشور ایتالیا داشتن پول نقد بسیار لازم است و در بسیار جاها به کارتان می آید. در ایتالیا پرداخت پول با استفاده از کارت اعتباری بسیار نامرسوم است و برای مسافرانی مانند ما بسیار نامطلوب خواهد بود که یک خدمتکار رستوران برای پرداخت پول به وسیله کارت اعتباری طفره برود! بنابراین در این کشور همواره سعی کنید پول نقد به همراه داشته باشید.
  • وسایل خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری در ایتالیا از نظر سر وقت حرکت کردن و رسیدن بسیار بدنام هستند. سعی کنید در ایتالیا با این مسئله کنار بیایید!
  • در رستورانهای ایتالیا شما یک بار پیشخدمت را می بینید. آن هم زمانی که غذای شما را بیاورد! دفعه بعدی که شما او را خواهید دید زمانی است که شما غذا را تمام نموده اید و او مشغول تمیز کردن میز است. بنابراین سعی کنید تمام مواردی را که احتیاج است در همان دیدار اول به پیشخدمت یا گارسون بگویید چرا که بعد از رسیدن سفارش شما تنهای تنها خواهید بود و دسترسی به گارسون یا پیشخدمت به این آسانی نخواهد بود.
  • یک رستوران خالی به معنی بد بودن آن رستوران نیست. تعداد رستوران ها در ایتالیا بسیار زیاد است به علاوه زمان خوردن غذا در این کشور ممکن است با زمان وعده های شما اندکی تفاوت داشته باشد. این مسئله باعث می گردد که رستورانی خوب در ایتالیا در ساعت 8 شب خالی خالی باشد!
منبع: الی گشت
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 5 آبان 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 574

به "نکاتی که قبل از سفر به ایتالیا باید بدانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکاتی که قبل از سفر به ایتالیا باید بدانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید