معرفی موزه انولید پاریس

به گزارش کشتی کروز، این مجموعه موسوم به هتل ان والید توسط لویی چهاردهم ، پادشاه سان ، در 1671 تاسیس شد . او می خواست محل اقامت معلولان و سربازان قدیمی جنگ را فراهم کند .

معرفی موزه انولید پاریس

اگر در تور فرانسه به نزدیکی رود سن رسیدید از موزه انولید پاریس دیدن نمایید.

این مجموعه موسوم به هتل ان والید توسط لویی چهاردهم، پادشاه سان، در 1671 تاسیس شد. او می خواست محل اقامت معلولان و سربازان قدیمی جنگ را فراهم کند.

هتل ملی اَنوَلید (Hôtel national des Invalides) یا همان موزه نظامی انولید در پاریس، در ابتدا تنها تعدادی از سربازخانه ها در نظر گرفته شدند، اما پادشاه لویی چهاردهم طرحی را به وسیله"Bruant لیبرال"انتخاب کرد که شامل یک ساختمان بزرگ بزرگ با حیاط سلطنتی و نمای جلوی نمای جلوی رودخانه سن 196 متر (643 فوت) بود. کل مجموعه این مجموعه کم تر از پانزده حیاط است که بزرگ ترین کاخ (دادگاه شرافت) است. این حیاط برای ساختمان parades.The نظامی مورد استفاده نهاده شد و در سال 1676 به سرانجام رسید و در حدود 4000 سرباز قدیمی جنگ را در خود جای داد.

بنا به درخواست وزیر جنگ پادشاه پادشاهان، کلیسای سنت لوئیس پس از طرح Jules Hardouin،، معمار هتل ان والید، به عنوان یک ضمیمه به این complex.It اضافه شد. این کلیسا به عنوان گروه Choir pensioners شناخته می شود اما بعدها به عنوان کلیسا برای سربازان در 1679 میلادی باز گشت. آن ها برای شرکت در مراسم نماز روزانه مورد احتیاج بودند.

کلیسا مستقیما ً با نمازخانه سلطنتی، که به نام گنبد ان والید شناخته می شود، مرتبط است. این نمازخانه با یک گنبد 107 متری (351 فوت) برای استفاده انحصاری از خانواده سلطنتی بود. ساخت این گنبد در سال 1708 به سرانجام رسید و پس از مرگ پادشاه لویی چهاردهم و در سال 1840 پادشاه لویی فیلیپ باقی بقایای امپراطور ناپلئون را از سنت هلنا بازگردانده بود - که پس از مرگ او 19 سال قبل از مرگش در آرامگاه ابدی خود به خاک سپرده شد. در حال حاضر دو تن از رهبران نظامی دیگر مانند تورن، وبان، و کهن فوش، مقبره بسیاری از رهبران نظامی را در بر دارند. که برای گردشگران تور فرانسه مورد توجه است.

هتل ان والید اکنون محل چندین موزه است.

موزه Musee de یک موزه بزرگ نظامی است که در هر دو طرف لاس وگاس قرار گرفته است. این کشور تاریخ نظامی را از اوایل قرون وسطی تا جنگ جهانی دوم تحت پوشش قرار می دهد. آن شامل سلاح، یونیفورم، نقشه ها و بنرها است نه تنها از دنیای غرب بلکه از کشورهایی مانند ترکیه، چین، ژاپن و هند.

موزه نقشه ها - Reliefs (موزه نقشه های امدادی) مدل های دقیق و دقیقی از قلعه های فرانسوی و شهرهای مستحکم را به نمایش می گذارد و به قرن هفدهم باز می شود.

همچنین موزه فرمان آزادی (Musée de lordre de la Libération) به آزادسازی کشور فرانسه و فرمانده اش، یعنی شارل دوگل در جنگ جهانی دوم اختصاص دارد.

هتل ان والید در ناحیه هفتم و در جنوب رودخانه سن واقع در شرق مدرسه نظامی یا همان اِکول میلیتر (Ecole Militaire) واقع شده است

منبع: aviewoncities.com
انتشار: 7 فروردین 1397 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 65

به "معرفی موزه انولید پاریس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی موزه انولید پاریس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید