معرفی شهر پاتایا برای سفر

به گزارش کشتی کروز، شهر ساحلی پاتایا یکی از زیباترین شهرهای کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و دیدنی است. در این مقاله شما را بیشتر با این شهر ساحلی آشنا خواهیم کرد.

معرفی شهر پاتایا برای سفر

پاتایا تفریگاهی ساحلی واقع در شرق خلیج تایلند و در فاصله 150 کیلومتری جنوب شرقی پایتخت است. عمده شهرت پاتایا به واسطه ی کلاب ها و بارهای متعدد موجود در آن است. البته مقامات محلی اخیرا تلاش هایی برای ایجاد تفریگاه های خانوادگی نیز در سطح این شهر کرده‌اند. اگر چه بیشتر مجردها جز گردشگران تور تایلند اصلی در این شهر هستند اما برخی گردشگران به صورت خانوادگی نیز برای گذران تعطیلات با تور تایلند همراه شوند.

در سال های اخیر تلاش های متعددی از سوی مقامات این شهر به منظور بهبود وضعیت سواحل پاتایا صورت گرفته است اما هنوز هم سواحل این شهر در سطح استاندارد پایین تری از سایر سواحل تایلند قرار دارند و توسعه شهری بسیاری از زیباییهای طبیعی این شهر را از بین بردهاند. تعداد بسیار بالای هتل‌ها و مسافرخانه ها، دسترسی آسان از پایتخت و نزدیکی به فرودگاه باعث شده عده¬ ای از مردم سایر نواحی تایلند نیز برای گذران تعطیلات آخر هفته به پاتایا پیدا کنند. آشپزخانه های پاتایا سالانه برای بالغ بر پنج میلیون توریست تدارک غذا می بینند، غذاهای متنوع و خوشمزه به فراوانی در پاتایا یافت می شوند. ساکنان پاتایا ترکیبی از اقوام و ملیت های دور و نزدیک می‌باشند.
پاتایا بخش عمده ای از نوار ساحلی ناحیه "بنگ لومونگ" را شامل می شود. سواحل شهر پاتایا عبارتند از ساحل پاتایا، ناکلوآ، جامتین و ساحل دانگتان، سواحل جامتین و دانگتان علاوه بر اینکه شکل بهتری دارد، برای گردشگران تور تایلند هم بسیار خوشایند می‌باشد.

انتشار: 22 آذر 1396 بروزرسانی: 24 آبان 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 29

به "معرفی شهر پاتایا برای سفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی شهر پاتایا برای سفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید