محدودیت های ترافیکی 11 روزه در جاده های شمال

به گزارش کشتی کروز، محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 10 خرداد تا روز شنبه 20 خرداد ماه در جاده های شمال اعمال می گردد.

محدودیت های ترافیکی 11 روزه در جاده های شمال

به گزارش خبرنگاران، مرکز مدیریت راه های کشور اعلام نمود: محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 10 خرداد تا روز شنبه 20 خرداد ماه در جاده های شمال اعمال می شود که بر اساس آن تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز شنبه 20 خرداد از محور های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.

تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محدودیت تردد محور کندوان

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه 10 خرداد از مرزن آباد به کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 9 تا 22 روز پنجشنبه 11 خرداداز مرزن آباد به کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 الی 22 از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 9 تا 21 روز آدینه 12 خرداد از مرزن آباد به کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 21 از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 9 تا 22 روز دوشنبه 15 خرداد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 22 از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز آدینه 19 خرداد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

محدودیت تردد محور هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز دوشنبه 15 خرداد از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی در روز های چهارشنبه، پنجشنبه، آدینه، شنبه، دوشنبه، سه شنبه و آدینه 10، 11، 12، 13، 15، 16، 19 خرداد ماه به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

محدودیت تردد خودرو های سنگین

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر ها کماکان از محور هراز ممنوع می باشد.

تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی امروز چهارشنبه 10 خرداد از ساعت 12 تا 24 روز پنجشنبه 11 خرداد و بعلاوه روز های آدینه، شنبه، دوشنبه، آدینه مورخ های 12، 13، 15، 19 خرداد از ساعت 6 تا 24 از محور هراز ممنوع می باشد.

محدودیت تردد محور سوادکوه

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 10 تا 24 روز های دوشنبه و آدینه تاریخ های 15 و 19 خرداد ماه از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر - فیروزکوه ممنوع می باشد.

اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 12 خرداد 1402 بروزرسانی: 12 خرداد 1402 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2441

به "محدودیت های ترافیکی 11 روزه در جاده های شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی 11 روزه در جاده های شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید