قتل با ادعای حمایت از زن همسایه

به گزارش کشتی کروز، پرونده مردی که ادعا می نماید در دفاع از زن همسایه مرتکب قتل شده است، برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاد شده است.

قتل با ادعای حمایت از زن همسایه

به گزارش شرق، یک سال قبل خانواده مرد جوانی خبر دادند او گم شده است. آن ها به مأموران گفتند رامین به طور ناگهانی ناپدید شده است. او بعد از اینکه مطابق معمول هر روز از خانه خارج شد، دیگر برنگشت. زمانی که مأموران تحقیقات خود را آغاز کردند، متوجه شدند فردی با مشخصات رامین به صورت نیمه جان در خیابان پیدا شده و او را به بیمارستان منتقل نموده اند، اما در بیمارستان بر اثر شدت جراحات جانش را از دست داده است.

مأموران در آنالیز های خود متوجه شدند آخرین نفری که با رامین تماس گرفته، زنی به نام سحر است. مأموران سحر را شناسایی و او را بازپرسی کردند. سحر که متوجه شد راهی به جز بیان واقعیت ندارد، اعتراف کرد در قتل رامین نقش داشته است او گفت: من رامین را نکشتم، اما می دانم چه کسی این کار را نموده است. حامد، پسر همسایه ما او را کشته است.

سحر گفت: رامین به من تعرض کرد، وقتی موضوع را به حامد گفتم، او عصبانی شد و از من خواست که با رامین قرار بگذارم، من هم این کار را کردم و فکر نمی کردم حامد بخواهد او را بکشد، اما حامد با چاقو به جانش افتاد.

این زن در شرح روابط خود با حامد و رامین گفت: سال ها قبل ازدواج کردم و صاحب یک فرزند شدم. شوهرم میوه فروشی داشت، او بیشتر ساعات روز را سرکار بود. صبح خیلی زود از خانه بیرون می رفت و شب خیلی دیر می آمد. من تقریبا شوهرم را نمی دیدم و بسیار احساس تنهایی می کردم. بعد از مدتی به شوهرم گلایه کردم و گفتم نمی توانم این شرایط را تحمل کنم. توجهی به من حرف هایم نکرد و رابطه ما رو به سردی رفت. من و شوهرم تقریبا هیچ ارتباطی با هم نداشتیم و می توان گفت طلاق عاطفی گرفته بودیم. با این حال بچه داشتم و سنت خانوادگی هم اجازه نمی داد طلاق بگیرم. سکوت کردم و در خانه شوهرم ماندم. مدتی قبل با پسر همسایه آشنا شدم. حامد جوان خوش برورویی بود و خیلی خوب من را درک می کرد. هر روز با او تلفنی صحبت و چندساعتی درددل می کردم.

رابطه عاطفی من و حامد با هم خوب بود تا اینکه یک روز قبل از حادثه برای رفتن به جایی سوار یک خودروی شخصی شدم. راننده که مرد جوانی بود سر صحبت را باز کرد. او به من شماره تلفنش را داد و گفت نامش رامین است. گفت با همسرش اختلاف دارد و زندگی خوبی ندارد و می خواهد از او جدا گردد. من هم با او درددل کردم و گفتم زندگی من هم خوب نیست و با شوهرم رابطه خوبی ندارم، اما نمی توانم طلاق بگیرم. همان جا از من خواست با او رابطه داشته باشم، قبول نکردم هرچه اصرار کرد، قبول نکردم و از او خواستم ماشین را متوقف کند تا پیاده شوم.

زن جوان در ادامه گفت: رامین ماشین را متوقف کرد و قبل از اینکه من پیاده شوم، به زور مرا مورد آزار قرار داد. بعد من را تهدید کرد که اگر به کسی چیزی بگویم یا شکایت کنم، فیلمی که از من گرفته پخش می نماید. من خیلی ترسیده بودم. ضمن اینکه احساس خیلی بدی داشتم و باید با کسی صحبت می کردم.

با حامد تماس گرفتم و موضوع را گفتم، حامد خیلی ناراحت شد و گفت با رامین تماس بگیر و قرار بگذار، من فیلم را از او می گیرم. من هم قبول کردم با رامین تماس گرفتم و درخواست کردم سر قرار بیاید. حامد و من و صاحبکار حامد سر قرار رفتیم. حامد و صاحبکارش با رامین درگیر شدند و از او خواستند فیلم را بدهد. رامین قسم خورد فیلمی در کار نیست و دروغ گفته است.

حامد خیلی عصبانی شده بود، او چاقو کشید و من تازه در آن لحظه دیدم که حامد چاقو دارد، التماس کردم چاقو را کنار بگذارد. آن قدر عصبانی بود که نمی شد جلویش را گرفت. چند ضربه چاقو به رامین زد و مرد جوان غرق در خون روی زمین افتاد.

سحر گفت: ما برای اینکه بتوانیم به رامین یاری کنیم، او را جایی قرار دادیم که عابران ببینند و او را به بیمارستان ببرند. بعد از گفته های این زن حامد و صاحبکارش، امید، شناسایی و بازداشت شدند. حامد اظهارات سحر را تأیید کرد و گفت: من در یک تعمیرگاه موبایل کار می کردم. به امید که صاحبکارم بود و با او دوست بودم، همه راز های زندگی ام را می گفتم. وقتی به امید گفتم فردی به سحر تعرض نموده است، قبول کرد با من بیاید. وقتی سحر با رامین قرار گذاشت، تصمیم ما این بود که فقط فیلم را بگیریم. من به رامین حمله کردم و گفتم فیلم را بدهد، او مدعی شد فیلمی در کار نیست و به سحر دروغ گفته است. این موضوع من را بیشتر عصبانی کرد و به همین دلیل هم به او چاقو زدم.

متهم گفت: من قصدی برای کشتن رامین نداشتم. فکر نمی کردم ضرباتی که به او زدم، باعث مرگش بگردد. چون ضربات را به قسمت های حساس بدنش نزدم. در آن لحظه خواستم به او بگویم حق نداشت با سحر این طور رفتار کند. هیچ کس دیگری به جز من در این قتل نقش نداشت، دو نفری که همراه من بودند اصلا خبر نداشتند که من قصد دارم چاقو به رامین بزنم. خودم هم اصلا قصد این کار را نداشتم، اما در یک لحظه عصبی شدم. با سرانجام جلسه بازپرسی و شکایت اولیای دم و درخواست قصاص، کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1812

به "قتل با ادعای حمایت از زن همسایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل با ادعای حمایت از زن همسایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید