سرمربی نود ارومیه: به خودباوری رسیده ایم، تا سر حد توان با پرسپولیس می جنگیم

به گزارش کشتی کروز، سرمربی تیم نود ارومیه می گوید تا جایی که بتوانیم و توانش را داشته باشیم با پرسپولیس مقابله می کنیم و یک بازی آبرومندانه را انجام می دهیم.

سرمربی نود ارومیه: به خودباوری رسیده ایم، تا سر حد توان با پرسپولیس می جنگیم

وحید بیاتلو سرمربی تیم نود ارومیه در گفت وگو با کشتی کروز، درباره پیروزی تیمش برابر آلومینیوم اراک در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر اظهار کرد: در برابر آلومینیوم پرمهره بازی داشتیم. ما برای این بازی، دیدارهای قبلی این تیم اراکی را آنالیز نموده و نقاط ضعف و قوتشان را آنالیز کردیم و از همان نقاطی که آنالیز نموده بودیم، دو بار به گل رسیدیم. گل اول ما به نظر من صد درصد گل بود که داور آن را آفساید گفت ولی 10 دقیقه بعد موفق شدیم گل پیروزی بخش خودمان را بزنیم و اولین پیروزی خود را به دست آوریم.

او ادامه داد: ما چهار بازی در جریان بازی گل نخوردیم. ما پنج هفته است این تیم را گرفته ایم. هفته اولش هم که مقابل گل گهر بازی داشتیم تقریبا هیچ کاری نکردیم و فقط بازی را انجام دادیم. برگ برنده ما این است که هم خوب دفاع می کنیم و هم خوب حمله می کنیم. در بازی های گذشته هم چندین موقعیت گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. در بازی های گذشته بچه های ما به خود باوری نرسیده بودند ولی در این بازی بازیکنان ما به خود باوری رسیدند و طرفداران هم سنگ تمام گذاشتند و از تیم حمایت کردند و این دو عامل موجب شد تا این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

سرمربی تیم قشقایی شیراز افزود: ما از لحاظ فنی مسئله ای نداریم. ادامه راه منوط به حمایت هایی است که انجام می گردد و دور شدن از حاشیه هایی که وجود دارد. با این ها می توان به ادامه راه امیدوار بود.

بیاتلو درباره بازی این تیم با پرسپولیس در چارچوب رقابت های جام حذفی هم گفت: پرسپولیس به لحاظ آمار موفق ترین تیم در سه، چهار سال اخیر بوده است. برخی می گویند قشقایی شیراز این تیم را در جام حذفی شکست داده اما این اتفاق در زمین ناهموار شیراز اتفاق افتاده است. بازی کردن در استادیوم آزادی حتی برابر پرسپولیس نصفه و نیمه برای تیم های آسیایی هم سخت است. در بازی با الدحیل شما اگر نگاه کنید، این تیم چهار بازیکن اصلی خود را دراختیار نداشت ولی چون فوتبال ساده ای بازی می نماید و همه چیزش روی برنامه است و توان بدنی خیلی زیادی دارد، بازی کردن برابر این تیم بسیار سخت خواهد بود. پرسپولیس از لحاظ روحی در شرایط خوبی است و چون در جام حذفی در چند سال اخیر هنوز موفق به کسب جام نشده و انگیزه زیادی برای این بازی دارند. ما هم تا جایی که بتوانیم و توانش را داشته باشیم با پرسپولیس مقابله می کنیم.

او ادامه داد: این بازی یک بازی ناشناخته است و نمی گردد درباره اش صحبت کرد ولی سعی می کنیم یک بازی آبرومندانه انجام دهیم و موفق از این بازی بیرون بیاییم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 29 بهمن 1397 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 188

به "سرمربی نود ارومیه: به خودباوری رسیده ایم، تا سر حد توان با پرسپولیس می جنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی نود ارومیه: به خودباوری رسیده ایم، تا سر حد توان با پرسپولیس می جنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید