زمان آموزشی سربازی همچنان یک ماهه است؟

به گزارش کشتی کروز، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت که دوره آموزشی سربازان همچنان یک ماهه است.

زمان آموزشی سربازی همچنان یک ماهه است؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، امیر غلامرضا رحیمی پور درباره مدت آموزش نظامی سربازان که درپی شیوع کرونا در کشور کاهش یافته بود، گفت: برابر تصمیمات ستادکل نیروهای مسلح و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، از ابتدای سال طول دوره آموزش سربازان در پادگان ها و مراکز آموزشی نیروهای مسلح به یک ماه کاهش یافت که این مدت همچنان یک ماهه است و تغییری نکرده است.

وی با بیان اینکه تا زمانی که نگرانی ها بابت کرونا در جامعه وجود داشته باشد، این فرایند ادامه خواهد داشت، گفت: هرگونه تغییر در این مدت به مشمولان و خانواده های آنان اطلاع رسانی خواهد شد، اما فعلا مدت یک ماهه ادامه خواهد داشت.

رحیمی پور درباره اینکه آیا ممکن است مدت آموزشی در برخی مراکز تغییر نکرده باشد، اظهارکرد: این موضوع ابلاغ شده است. در برخی از مراکز آموزشی ممکن است با احتساب ایام تعطیل چند روزی بر مدت یک ماهه افزوده شود، که البته مدت آن زیاد نیست و چند روز انگشت شمار است.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره رعایت پروتکل های بهداشتی در پادگان ها نیز گفت: مسائل و پروتکل های بهداشتی با حساسیت و دقت بالایی در مراکز نظامی رعایت می شود و خوشبختانه در پی این اقدامات نیز شیوع کرونا منجر به ایجاد مشکل خاصی در میان سربازان در دوره آموزشی و پس از آن نشده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1584

به "زمان آموزشی سربازی همچنان یک ماهه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان آموزشی سربازی همچنان یک ماهه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید