رمز جیمیلم را فراموش نموده ام ، روشهای دسترسی به پیغام ها بدون شماره تلفن

به گزارش کشتی کروز، این یک اتفاق رایج است که وقتی برای روزهای متمادی از جیمیل خود استفاده نکنید، رمز آن را فراموش نموده یا اکانتتان با مشکل بازیابی روبرو گردد. در این شرایط چه باید کرد؟

رمز جیمیلم را فراموش نموده ام ، روشهای دسترسی به پیغام ها بدون شماره تلفن

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، فراموش کردن رمز جیمیل یک اتفاق نادر نیست اما بسیای از افراد نمی دانند اگر رمز عبورشان را فراموش نمایند چگونه می توانند بدون دسترسی به تلفن ثبت شده اکانت خود را بازیابی نمایند.

برای حل این مشکل چند راه حل برای شما داریم :

_با یاری اپ جیمیل از روی گوشی وارد جیمیل شده و گزینه Add an email address را انتخاب کنید. سپس روی گزینه گوگل زده و جیمیل خود را وارد کنید. گزینه Forgot password را انتخاب نموده و سپس منتظر تایید بمانید. در این مرحله آخرین جیمیلی را که یادتان می آید وارد کنید و سپس گزینه ای که به آن دسترسی دارید انتخاب کنید. برای مثال می توانید جیمیلی را که هم اکنون به آن دسترسی دارید انتخاب کنید. مرحله های بعدی هم بسیار ساده خواهند بود. یعنی ورود به جیمیل یاریی و اخذ کد ورود و سپس بازگشت به این بخش و باز کردن جیمیل با پسورد جدید.

_اگرچه این روش برای اغلب افراد غیر ممکن است اما اگر حافظه خوبی دارید می توانید با وارد کردن زمان دقیق ساخت جیمیل خود باز هم به آن دسترسی داشته باشید

_اگر یادتان باشد، وقتی که جیمیل می ساختید به برخی پرسش های امنیتی پاسخ داده اید، اکنون نیز می توانید با یاری همان پرسش و پاسخ ها به مشکل خود غلبه کنید و ثابت کنید که اکانت مذکور متعلق به شماست

_اگر گزینه تایید دو مرحله ای جیمیل را انتخاب نموده باشید می توانید امیدوار باشید که با همین روش بدون شماره تلفن خاصی وارد ایمیلتان می شوید.

منبع: انتخاب
انتشار: 20 فروردین 1398 بروزرسانی: 20 فروردین 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 220

به "رمز جیمیلم را فراموش نموده ام ، روشهای دسترسی به پیغام ها بدون شماره تلفن" امتیاز دهید

1 کاربر به "رمز جیمیلم را فراموش نموده ام ، روشهای دسترسی به پیغام ها بدون شماره تلفن" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمز جیمیلم را فراموش نموده ام ، روشهای دسترسی به پیغام ها بدون شماره تلفن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید