خانه های سرد اروپایی ها در زمستان به دلیل مسائل اقتصادی

به گزارش کشتی کروز، نتایج یک آنالیز نشان می دهد که بسیاری شهروندان اروپایی به دلیل مسائل اقتصادی در زمستان نمی توانند محل سکونت خود را گرم نمایند.

خانه های سرد اروپایی ها در زمستان به دلیل مسائل اقتصادی

با ما سفر کنید و با سفر به اروپا با تور از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه تاگس اشپیگل آلمان، داده های اداره آمار فدرال آلمان نشان می دهد که بسیاری از شهروندان آلمانی پول کافی ندارند تا محل سکونت خود را در زمستان گرم نگه دارند.

به این ترتیب همه شهروندان آلمانی در دمای پایین زمستان نمی توانند در یک آپارتمان گرم خود را از سرما حفظ نمایند. اداره آمار فدرال آلمان امروز (دوشنبه) گزارش داد که در سال 2019 برای حدود 2 میلیون آلمانی به دلایل اقتصادی امکان گرم کردن خانه ها در فصل سرد سال وجود نداشت. این شامل حدود 2.5درصد جمعیت این کشور می گردد. بر این اساس بیشتر افرادی که تنها زندگی می کردند و در خانه های با یک سرپرست به سر می بردند از این مشکل رنج می بردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

بر اساس گزارش اداره آمار فدرال آلمان در سال گذشته هفت درصد افراد در خانه های تک والد به دلیل کمبود پول قادر به گرم کردن خانه های خود نبودند. حدود 4.8 درصد افرادی که تنها زندگی می کردند هم چنین شرایطی را داشتند.

در سال 2019 آمار این گونه افراد در بلغارستان حدود 30 درصد بالاترین و در فنلاند با 1.8 درصد پایین ترین در اروپا بوده است.

این نتیجه مبتنی بر نظر سنجی های منظم در کشورهای مختلف اروپایی به دست آمده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

بر این اساس در اتحادیه اروپا در سال 2019 حدود 6.9 درصد مردم از نظراقتصادی توان گرم کردن محل سکونت خود را نداشتند.

بیشترین موارد در این راستا در بلغارستان با حدود 30.1 درصد، لیتوانی با 26.7 درصد و قبرس 21 درصد ناتوانی در گرم کردن محل سکونت به دلیل شرایط بد اقتصادی دیده شده است. در کشورهای سوئد، اتریش و فنلاند هم سهم این افراد با حدود 2 درصد پایین تر از دیگر کشورهای اروپایی بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1653

به "خانه های سرد اروپایی ها در زمستان به دلیل مسائل اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه های سرد اروپایی ها در زمستان به دلیل مسائل اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید