تیراندازی در نازی آباد تهران، با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه متهم شناسایی شد، متهم از اراذل و اوباش سطح یک است

به گزارش کشتی کروز، رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری یکی از اراذل سطح یک پایتخت که با عربده کشی اقدام به تخریب یک واحد صنفی و چند خودرو کرده بود خبر داد.

تیراندازی در نازی آباد تهران، با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه متهم شناسایی شد، متهم از اراذل و اوباش سطح یک است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری فردی شرور که اقدام به عربده کشی، قدرت نمایی با سلاح گرم و تخریب شیشه های یک واحد صنفی قهوه خانه و شیشه خودرو ها در حوالی محله یافت اباد تهران نموده بود خبر داد.

سرهنگ سعید راستی در تشریح این خبر گفت: این فرد در هفته گذشته در حالتی غیرعادی ضمن عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح گرم، اقدام به ایجاد درگیری و تخریب یک قهوه خانه نموده وپس از آن نیز اقدام به شکستن شیشه و خسارت به خودرو ها با استفاده از شی نوک تیز نموده بود.

وی اضافه کرد: پس از اطلاع ماموران از وقوع این حادثه و اعزام به محل مورد نظر، در تحقیقات دریافتند که متهم مورد نظرش شیشه های یک واحد صنفی قهوه خانه و تعداد 5 دستگاه خودرو را از ناحیه شیشه های جلو و بغل تخریب و بلافاصه از فرصت استفاده نموده و از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: خاتمه با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی، روز گذشته شانزدهم آبان ماه، مخفیگاه متهم در حوالی نازی آباد شناسایی و مأموران پیروز شدند طی یک عملیات پلیسی و در حالی که متهم اقدام به فرار نموده بود با شلیک چند تیر هوائی وی را دستگیرکردند و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ انتقال دادند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت، با اشاره به اینکه کارشناسان میزان خسارات وارده به واحد صنفی و خودرو های تخریب شده را حدود 500 میلیون ریال براورد نموده اند، بیان کرد: متهم از اراذل و اوباش سطح یک ودارای سوابق شرارتی متعدد است که در بازپرسی های اولیه به جرم خود اعتراف کرد.

وی بیان داشت: این فرد شرور پس از انجام تحقیقات تخصصی و اعتراف به ارتکاب جرم، با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق با قرار صادره روانه زندان شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1503

به "تیراندازی در نازی آباد تهران، با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه متهم شناسایی شد، متهم از اراذل و اوباش سطح یک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی در نازی آباد تهران، با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه متهم شناسایی شد، متهم از اراذل و اوباش سطح یک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید