تنها ترین خانه در زیباترین جزیره ایسلند، عکس

به گزارش کشتی کروز، واحد پول این کشور کرونای ایسلند نام دارد و زبان رسمی آن زبان ایسلندی است. 93.36 درصد مردم آن را ایسلندی ها تشکیل می دهند که از تبار ژرمن هستند و مابقی عمدتاً از مهاجران دیگر کشورهای اروپایی هستند. حدود 88 درصد از مردم این کشور مسیحی و بیشترشان پیرو آیین پروتستان هستند.

تنها ترین خانه در زیباترین جزیره ایسلند، عکس

جهت دریافت خدمات درب ورودی ساختمان ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

منطقه ایسلند که کمی پایین تر از مدار قطبی واقع شده آب وهوای سرد و قطبی دارد ولی حضور جبهه هایی از هوای معتدل از سرمای شدید این جزیره کاسته است.

منطقه داخلی جزیره بیشتر از فلاتی تشکیل شده که با ماسه زارها، کوه ها و یخچال ها پوشیده شده است. شمار زیادی از رودخانه هایی که از این یخچال ها سرچشمه می گیرند نیز با گذر از زمین های پست تر به سوی دریا سرازیر می شوند.

در سواحل جنوبی ایسلند یک مجمع الجزایر زیبا و دیدنی بنام Vestmannaeyjar به چشم می خورد که در آن ها اغلب فقط یک خانه ویلایی به نشانه سکونت بشر دیده می گردد که با انتشار عکس هایی از آن در اینترنت این موضوع برای هر بیننده ای سوال بر انگیز و حتی مرموز به نظر می رسد.

اما آن چه که واقعیت دارد این است که مالکیت این جزایر 3 قرن پیش به عهده چند ماهیگیری دست به دست چرخیده و بر خلف شایعات در گوشی و اخبار رسانه های غیر رسمی مبنی بر اعطای ملکیت این جرایر به - Bjork- خواننده معروف ایسلندی ، رسانه های معتبر ایسلند بارها این موضوع را رد نموده و اعلام نمودند که تنها خانه دیده شده در این جزایر نیز دلیلی بر سکونت شخص خاصی نیست و تنها برای ارتباط شکارچیان و ماهیگیران و موارد خاص در آن جا ساخته شده است .

منبع: گردشبان
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1009

به "تنها ترین خانه در زیباترین جزیره ایسلند، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها ترین خانه در زیباترین جزیره ایسلند، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید