تبدیل استان کردستان به مقصد گردشگری در کشور

به گزارش کشتی کروز، استاندار کردستان گفت: ما با همکاری و جدیت بیشتر و همچنین ایجاد تحول، نوروز را در تمام شهرستان های استان با طراوت بهار و نوروز برگزار خواهیم کرد.

تبدیل استان کردستان به مقصد گردشگری در کشور

لذت بخشترین تجربه سفر را با دور زمین تجربه کنید.

به گزارش کشتی کروز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز 98 با حضور بهمن مرادنیا استاندار کردستان و رییس ستاد خدمات سفر، شهرام ملکی معاون عمرانی استانداری کردستان، حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری، سید محسن علوی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و روسای کمیته ها برگزار گردید.

استاندار کردستان در سومین جلسه ستاد خدمات سفر استان گفت: ستاد خدمات سفر و برنامه هایی که انجام می دهد وظیفه ای است که در تمام کشور برعهده مسئولین استان ها است.

او اضافه نمود: ما با همکاری و جدیت بیشتر و همچنین ایجاد تحول، نوروز را در تمام شهرستان های استان با طراوت بهار و نوروز برگزار خواهیم کرد.

مرادنیا با تاکید بر ماندگاری مسافران در استان گفت: با برگزار کردن جشنهای فرهنگی متفاوت تر از هر سال می توانیم استان کردستان را به عنوان مقصد گردشگری برای مسافران تبدیل کنیم.

او با تاکید بر پیگیری جدی تر دستگاه های اجرایی گفت: ما احتیاج داریم فضای استان را تغییر دهیم و حداقل امکانات را برای مسافران فراهم کنیم.

استاندار کردستان اضافه نمود: ما این جشن ها را برای شادی مردم انجام می دهیم و خواستار بدست آوردن رضایت آنها هستیم پس با فراهم کردم فضایی امن میتوانیم این را ممکن کنیم.

او در انتها بیان نمود: برای حمایت از بخش خصوصی، هتلداران و اقامتگاه ها باید خانه های اجاره ای غیر قانونی توقیف شوند زیرا هیچ گونه نظارتی بر آنها انجام نمی گردد و فاقد بهداشت و سلامت هستند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 19 شهریور 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 419

به "تبدیل استان کردستان به مقصد گردشگری در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل استان کردستان به مقصد گردشگری در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید