معرفی باغ تویلری (Tuileries Garden) پاریس فرانسه

به گزارش کشتی کروز، باغ ملی باشکوه در شهر مرکزی پاریس که به عنوان باغ تویلری خوانده می گردد، بخشی از مجتمع (در اصل سلطنتی) است.

معرفی باغ تویلری (Tuileries Garden) پاریس فرانسه

باغ تویلری مکانی تفریحی، فرهنگی و تاریخی در شهر پاریس است و تا جاذبه‌های بسیار معروف این شهر از جمله موزه لوور و خیابان شانزلیزه فاصله کمی دارد. به تمام گردشگران تور فرانسه توصیه می‌شود بازدید از این باغ را در تور فرانسه به هیچ وجه از دست ندهند.

یکی از زیباترین باغ های تور فرانسه، نام آن TWEE - luh - Reehs، نامگذاری گردیده از کارخانه های کاشی گردیده بود که از اوایل دوره قرون وسطی در اینجا قرار داشتند. پس از انقلاب فرانسه، تویلری به باغ های انبوه حکومت سلطنتی تبدیل شد و پس از انقلاب فرانسه به فضای عمومی تبدیل شد، تویلری به شدت توصیه می گردد که برای هر سفر اول به پاریس توقف کند.

این امر بویژه در طول بهار صادق است، زمانی که باغ ها به رنگ vibrants درآمدند.

اما خیلی بیشتر از یک پارک مطبوع که blooms و بوته زار با دقت زیاد آن را آسان می نماید و جای خوبی برای پیاده روی دارد، توی لری از قرن ها تاریخ فرانسه خیس است. این مکان میراث جهانی یونسکو است که در کنار رودخانه سن پاریس قرار گرفته است و به عنوان منطقه تاریخی فرهنگی و تاریخی شناخته می گردد.

ابتدا به عنوان باغ های سلطنتی ملکه فرانسه - ماری د مدیچی در سال میلادی، تویلری به مجسمه های زیبایی از مجسمه سازان فرانسوی از جمله Aristide Maillol و آگوست Rodin، که در آن بچه ها می توانند sailboats اسباب بازی را راهنمایی نمایند، به خود می بالد و بعد از یک صبح طولانی تماشا می نمایند. همچنین دو موزه در محل، شاهکارهای کلود مونه و نمایشگاه های چرخشی در هنر و عکاسی معاصر، رستوران ها، و یک نمایشگاه سالانه که بچه ها از آن لذت خواهند برد را در بر می گیرد.

محل به دست آوردن مکان:

باغ تویلری در ناحیه شماره 1 پاریس (ناحیه) واقع گردیده است، که فورا ً در غرب موزه لوور قرار گرفته است و در امتداد خیابان شلوغ توریستی و پر از توریستی کوچه ریو ولی به میدان ظریف de قرار گرفته است. این شهر همچنین تنها یک پرتاب سنگ از یکی از محبوب ترین و مد خیابان های پاریس و در خیابان سنت - اونوره قرار گرفته است.

آدرس: باغ تویلری: کوچه de / میدان کنکورد

مترو: تویلری (خط 1)

جاذبه های توریستی و جاذبه های توریستی در نزدیکی:

موزه لوور: بازدید از مجموعه های مشهور در موزه عظیم و کاخ سلطنتی قبل یا بعد از قدم زدن در تویلری.

"میدان کنکورد": این میدان شلوغ و شلوغ توسط ابلیسک برجسته اقصر، یک بنای یادبود مصری که بیش از 3، 300 سال قدمت دارد و در اواخر دهه 1990 به فرانسه هدیه شد، تعیین می گردد. از میدان وسیع پر هرج و مرج، می توانید آغاز خیابان شانزه لیزه را ببینید که با طاق نصرت پیشاپیش کشیده گردیده است.

کنکورد نیز دارای سابقه بسیار تاریک است: قصاص در اینجا پس از انقلاب فرانسه 1789 برقرار شد؛ هر دو پادشاه لویی شانزدهم و همسرش، ملکه ماری آنتوانت، همراه با بسیاری از مخالفان سیاسی و چهره های سلطنتی قصاص شدند.

پاله روایال: این مربع زیبا و کاخ سابق، مکانی ایده آل برای"بوتیک"و استراحت برای چند دقیقه در خورشید است. این خانه سابق پادشاه لویی سیزدهم بود و پیش از آن کاردینال ریشلیو بود. یک رستوران 3 ستاره با نام"Le Grand"،"Le Grand"، در انتهای شمالی گالری ها، وجود دارد.

پاله - Garnier: قدم زدن در خیابان grandiose خیابان lOpera برای رسیدن به این خانه مجلل اپرا (که اکنون خانه باله ملی است)؛ اپرا در درجه اول این روزها در اپرا به استیل انجام می گردد.

پذیرش، در حال باز کردن دسترسی پذیری Hours

ورود به باغ برای همه بازدیدنمایندگان رایگان است، و تویلری در تمام سال باز است، از جمله بیشتر تعطیلات عمومی. شما باید قبل از بستن چندین بار باغ را 30 دقیقه ترک کنید.

ساعات فصلی: از آخرین یکشنبه ماه مارس تا 31 می، و اول سپتامبر تا شنبه آخر سپتامبر، باغ ها بین 7: 00 صبح تا 9 بعد از ظهر باز هستند.

از اول ژوئن تا 31 اوت، باغ بین ساعت 7 صبح تا 11: 00 بعد از ظهر باز است.

از آخرین یکشنبه سپتامبر تا آخرین شنبه ماه مارس: ساعت 7: 30 صبح تا 7: 30 بعد از ظهر

دسترسی پذیری:

همه ورودی های باغ و بسیاری از مسیرها بر روی ویلچر قرار دارند: اینها شامل سه نقطه دسترسی اصلی در 206 de، مکان دو کنکورد و میدان کاروزل هستند.

همچنین امکانات برای بازدید نمایندگان با شنوایی، معلولیت های بینایی و ذهنی نیز وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازدید از پاریس با معلولیت، این صفحه را ببینید.

از سلطنت تا انقلاب و جمهوری: یک باغ Soaked در تاریخ

تویلری به عنوان مرکزی برای تولیدنمایندگان کاشی و سفالگران ساخته گردیده از دوره قرون وسطی، به یک باغ سلطنتی در قرن شانزدهم تحت نظر ملکه ماری de تبدیل شد. او می خواست کاخ و باغ های شهر فلورانس خود را پس از مرگ شوهرش شاه هنری دوم رسم کند.

او دستور داد که ساختمان کاخ تویلری را بسازند و آندرو لو نو تر را مامور کردند که باغ های پر زرق و برق را از کاخ به نمایش بگذارند. متاسفانه کاخ در زمانی که کمون پاریس در سال 1871 آتش سوزی مهیبی به عمل آورد، ویران شد.

در ابتدا به عنوان باغ های خصوصی برای مدیسی و بعد برای لویی سیزدهم و چهاردهم، خانواده سلطنتی در تویلری به عنوان نشانه ای از امتیاز و احترام خود قدم زدند؛ تنها پس از انقلاب فرانسه 1789 بود که باغ ها به سمت عموم باز شدند.

در اوایل قرن 18، چون باغ بیشتر توسعه یافت، مجسمه های هنرمندان برجسته تحت حکومت لویی پانزدهم نصب شدند تا topiary، درختان و گل ها را تکمیل نمایند.

کاره ای مهم: کاری که باید در باغ انجام دهید

علاوه بر یک جای عالی برای قدم زدن، آفتاب و خواندن روی جایگاه های فلزی سبز مشرف به terraces سبز، و قایق هایی که بر روی ponds مصنوعی حرکت می نمایند، کاره ای زیادی برای انجام دادن و لذت بردن از باغ لوکزامبورگ وجود دارد.

کسانی که به گیاه شناسی و گونه های گیاهی علاقه مند هستند، از سفر به باغ ها ناراحت نخواهند شد: در زیر 30 هکتار، تویلری به 35 گونه درختان و ده ها گونه گل - - از annuals تا perennials - شکوفا شدن در بهار و تابستان، به ویژه در بس تر مرکزی معروف به"گرند Carre"، می بالد. تقارن و زیبایی این باغ ها به معمار معروف سلطنتی آندره لو نو تر بدهکار است که باغ های ورسای و the مشهور را نیز طراحی نموده است.

برای عاشقان مجسمه سازی، باغ، مانند خواهرش در لوکزامبورگ، به عنوان یکی از پایتخت های بزرگ هوای آزاد واجد شرایط است. تعداد زیادی از مجسمه های برجسته ای از هنرمندان مشهوری چون Rodin و Maillol در این محل وجود دارد؛ هنرمندان معاصر نیز به طور منظم در اینجا قطعاتی از جمله به مناسبت of، نمایشگاه سالیانه هنر معاصر شهر نصب می نمایند.

بچه ها می توانند از قایق های سبک قایق رانی در the لذت ببرند و از زمین های بازی دائمی در باغ، the و اسب چه در ماه های تابستان استفاده نمایند (زیر را برای اطلاعات بیشتر ببینید).

در نهایت، بی هدف پرسه زدن در محوطه وسیع، آنالیز باغ های موضوعی مختلف و استراحت در اطراف چشمه ها، یک سرگرمی است که مردم محلی از آن لذت می برند - حتی در زمان استراحت آن ها. از محیط آرام بهره ببرید و از زمان اینجا برای یک تفکر ساده بهره ببرید.

نمایشگاه سالانه / کارناوال در تویلری

یک رویداد سالانه که مردم محلی و توریست ها هر دو به جذابیت ضربه می زنند

rden، کارناوال / carnival سالانه است که تنوعی از سواری های تفریحی را می بیند (ناودان ثبتی، coaster چرخ ferris، بازی ها و شکلات، مکان های محلی، بستنی و شکلات و غیره) چند هفته است که در قسمت شمالی باغ (در کنار ورودی مترو) قرار دارند. این نمایشگاه عموما ً از اواخر ژوئن تا آگوست انجام می گردد. بچه ها به خصوص از این یکی لذت می برند.

موزه Orangerie: خانه of breathtaking Nympheas

یکی از شناخته گردیده ترین نقاط در پایتخت است. مجموعه های محلی در موزه Orangerie شامل Claude Monets impressionist، شاهکار Nympheas (آب Lilies) می باشد. پانل های بزرگ بین جنگ های جهانی به عنوان نماد و امید به صلح جهانی نقاشی گردیده بودند. در یک روز به ستوه آمده سفر کردن و پیاده روی کردن، این یکی از بهترین نقاط در پایتخت برای سیر و تفکر و مراقبه است.

مکان: میدان کنکورد

The de Paume Galleries: گرایش ها معاصر

در سمت راست، در موزه Orangerie، Jeu دی.

انتشار: 7 فروردین 1397 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 64

به "معرفی باغ تویلری (Tuileries Garden) پاریس فرانسه" امتیاز دهید

1 کاربر به "معرفی باغ تویلری (Tuileries Garden) پاریس فرانسه" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی باغ تویلری (Tuileries Garden) پاریس فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید