انتقاد باشگاه استقلال از صدا و سیما بعد از اتفاقات فرودگاه تبریز

به گزارش کشتی کروز، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در مورد جنجال پیش آمده در هواپیمای حامل آبی پوشان از تبریز به تهران توضیحاتی داد و از بخش خبری بیست و سی انتقاد کرد.

انتقاد باشگاه استقلال از صدا و سیما بعد از اتفاقات فرودگاه تبریز

به گزارش گروه ورزشی کشتی کروز، محمد نوری فر مدیر رسانه ای باشگاه استقلال پیش از نشست خبری آندره استراماچونی که ظهر امروز در سازمان لیگ برگزار گردید، درباره اتفاقات اتفاق افتاده در تبریز توضیحاتی داد.

نوری فر گفت: بازی استقلال با تراکتور از ساعت 15:30 به 18:30 تغییر کرد. همان موقع گفتیم برای برگشت به تهران مشکل داریم، چون پرواز دیگری برای بازگشت نبود. وقتی بازی تمام شد به خاطر ترافیک اطراف استادیوم 40 دقیقه دیر به فرودگاه رسیدیم.

وی اضافه نمود: وقتی رسیدیم زرینچه سرپرست تیم ما از مسافران عذرخواهی کرد. متاسفانه یکی از مسافران که هوادار تیمی غیر از استقلال بود توهین های زشت و رگ و ریشه ای نسبت به وریا غفوری و تعدادی از بازیکنان دیگر عنوان کرد. در آن لحظات بازیکنان ما خیلی خوشیتن داری کردند و حرف زشتی رد و بدل نشد.

نوری فر توضیح داد: برای بخش خبری بیست و سی متاسفم. بر اساس ویدئوی دو دقیقه ای نمی توان قضاوت کرد. وسط آن ویدئو که معین است در تبریز تهیه شده مسائل را از جانب خودشان مطرح می نمایند، به عنوان مثال خانمی که فریاد می زند. از کجا می دانید منظور آن خانم با بازیکنان استقلال بوده است؟ حتی آقای استیلی هم که طرف دیگر هواپیما نشسته بود و آن الفاظ رکیک را شنیده بود. متاسفانه می آیند اینطور برنامه سازی می نمایند. این در شان یک برنامه خبری پرمخاطب نیست که قضاوت کند.

مدیر رسانه ای استقلال افزود: مسئولان تراکتور هم قول داده بودند ما سر موقع به فرودگاه برسیم که اینگونه نشد. فکر می کنم این سفر جزو کم حاشیه ترین سفر های استقلال به تبریز بود. می توانید از مسئولان امنیتی هم سئوال کنید. در تبریز هم از طرف باشگاه تراکتور و نیروی انتظامی همه جوره همکاری کردند، ولی ترافیک سنگین بود. بازهم از تمام مسافران عذرخواهی می کنیم. زمانی که به تهران رسیدیم شنیدم که مسافران از بازیکنان دلجویی کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 4 دی 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 715

به "انتقاد باشگاه استقلال از صدا و سیما بعد از اتفاقات فرودگاه تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد باشگاه استقلال از صدا و سیما بعد از اتفاقات فرودگاه تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید