انتها رقابت ها با کسب 25 مدال رنگارنگ برای پاروزنان ایران

به گزارش کشتی کروز، به گزارش خبرنگاران، در ادامه روز سوم مسابقات قایقرانی آب های آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا در تایلند، ملی پوشان کشورمان در مواد 200 متر پیروز به کسب 4 طلا و 2 نقره شدند. رؤیا سلطانی در فینال KL2 بانوان با زمان 1:03.786 دقیقه مقام اول را کسب کرد و مدال طلا را به گردن آویخت. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، هند، تایلند و ایران در رتبه دوم تا ششم قرار گرفتند.

انتها رقابت ها با کسب 25 مدال رنگارنگ برای پاروزنان ایران

سارا عبدالملکی با ثبت زمان 1:24.390 دقیقه مقام ششم را کسب کرد. در فینال کانوی دونفره 200 متر، پریسا محمدزاده و شیما داناپور با زمان 48.032 ثانیه مقام چهارم را کسب کردند. در این رقابت نمایندگان اندونزی، قزاقستان و تایلند اول تا سوم شدند و نمایندگان هند و ازبکستان در جایگاه پنجم و ششم قرار گرفتند.

در فینال KL3 آقایان مسعود قیصری با زمان 43.070 ثانیه دوم شد و مدال نقره را کسب کرد. در این رقابت نماینده ازبکستان اول و نمایندگان تایلند، هند، قزاقستان، کره جنوبی، هند و تایلند در جایگاه سوم تا هشتم قرار گرفتند. در فینال KL3 بانوان شهلا بهروزی راد با زمان 50.840 ثانیه دوم شد و مدال نقره را به گردن آویخت. در این رقابت نماینده ازبکستان اول و نمایندگان قزاقستان، هند و تایلند سوم تا پنجم شدند.

در فینال کایاک دونفره 200 متر قایق ایران با ترکیب علی آقامیرزایی و سپهر ساعتچی با زمان 30.828 ثانیه اول شد و مدال طلای این ماده را کسب کردند. در این رقابت نمایندگان چین تایپه، تایلند، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان، اندونزی و هند به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

در فینال کایاک چهارنفره 200 متر آقایان تیم ایران با ترکیب علی آقامیرزایی، سپهر ساعتچی، امین بوداغی و پوریا شریفی با زمان 30.279 ثانیه اول شدند و مدال طلا را به دست آوردند. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، قزاقستان، اندونزی، تایلند، قرقیزستان و هند در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

در فینال VL3 آقایان مسعود قیصری با زمان 1:05.620 دقیقه ششم شد. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، قزاقستان و هند اول تا پنجم شدند و نمایندگان تایلند مقام هفتم و هشتم را به دست آوردند.

در رقابت فینال VL2 آقایان اسلام جاهدی با زمان 54.569 ثانیه سریع تر از رقیبان خود از خط پایان گذشت و مدال طلا را از آن خود کرد. در این رقابت نمایندگان هند و ازبکستان در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفتند.

بر این اساس مسابقات آب های آرام و پاراکانو قهرمانی آسیا در تایلند به پایان رسید و سهم تیم ملی ایران از این مسابقات 25 مدال رنگارنگ بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 خرداد 1401 بروزرسانی: 4 خرداد 1401 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2234

به "انتها رقابت ها با کسب 25 مدال رنگارنگ برای پاروزنان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها رقابت ها با کسب 25 مدال رنگارنگ برای پاروزنان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید