ویژگی های جدیدی واتس اپ: نظرسنجی و کپشن پست ها

به گزارش کشتی کروز، با وجود این قابلیت ها، می توانید نظرسنجی هایی با امکان رای به یک گزینه ایجاد کنید و همچنین کپشن پست ها را پیش از فوروارد کردن حذف کنید.

ویژگی های جدیدی واتس اپ: نظرسنجی و کپشن پست ها

به گزارش دیجیاتو، واتس اپ مجموعه نوی از ویژگی ها را برای کاربران خود عرضه کرده که برای بهبود نظرسنجی های این برنامه پیام رسان طراحی شده اند و همچنین گزینه های بیشتری را در مورد کپشن پست ها ارائه می کنند. غول شبکه های اجتماعی ادعا کرده که این ویژگی ها در دسترس تمام کاربران جهان قرار خواهد گرفت و این روند طی هفته های آینده انجام می شود.

قابلیت ایجاد نظرسنجی سال گذشته به واتس اپ اضافه شده بود و اکنون این سرویس پیام رسان در بیانیه خود از تغییرات نوی برای آن خبر داده است. در حال حاضر، کاربران به طور پیش فرض می توانند به چند گزینه رای بدهند، اما با وجود گزینه نوی تحت عنوان انتخاب چند پاسخ می توان این موضوع را مدیریت کرد. در واقع، هنگام ایجاد یک نظرسنجی نو، در صورتی که گزینه نو Allow multiple answers را غیرفعال کنید، کاربران فقط به یکی از گزینه ها می توانند رای بدهند.

قابلیت های نو واتس اپ

ویژگی های دیگری نیز برای نظرسنجی های واتس اپ اضافه شده که از جمله آن ها می توان به یک گزینه جستجوی نو اشاره کرد که با کمک آن، می توان راحت تر یک نظرسنجی را در چت های خود پیدا کرد. همچنین زمانی که کاربران در نظرسنجی شما شرکت می کنند، نوتیفیکیشن نوی دریافت خواهید کرد تا دیگر نیازی نباشد به طور مداوم نتیجه نظرسنجی را بررسی کنید.

متا همچنین تلاش کرده تا فرآیند ارسال عکس ها و ویدیو های با کپشن را نیز برای کاربران واتس اپ ساده تر کند. با وجود این به روزرسانی، می توانید محتوا های موردنظر خود را همراه با کپشن برای دیگران ارسال کنید یا حتی کپشن پست ها را حذف یا کاملاً بازنویسی کنید.

در نهایت، واتس اپ قابلیت نوشتن کپشن برای اسناد را نیز به پلتفرم خود اضافه کرده است. این سرویس در بیانیه خود توضیح می دهد:

چه در حال ارسال یک مقاله یا سند کاری باشید، اکنون می توانید قبل از اشتراک گذاری آن ها با دیگران، یک کپشن به اسناد خود اضافه کنید.

از جمله ویژگی های دیگری که اخیراً در دسترس کاربران واتس اپ قرار گرفته، می توان به قابلیت نمایش ساید-بای-ساید برای تبلت های اندرویدی و همچنین انتقال آفلاین تاریخچه چت ها اشاره کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1402 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2429

به "ویژگی های جدیدی واتس اپ: نظرسنجی و کپشن پست ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های جدیدی واتس اپ: نظرسنجی و کپشن پست ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید