فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا، سرمربی هنگ کنگ : برای کسب نتیجه مقابل ایران به معجزه احتیاج داریم

به گزارش کشتی کروز، سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال هنگ کنگ گفت: در رابطه با دیدار مقابل ایران گفت: ما می دانیم که ایران تیمی بسیار قوی است. اما امیدواریم مقابل این تیم به خوبی دفاع نموده و حمله کنیم. به کمی هم معجزه احتیاج داریم تا در مقابل ایران نتیجه خوبی کسب کنیم.

فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا، سرمربی هنگ کنگ : برای کسب نتیجه مقابل ایران به معجزه احتیاج داریم

به گزارش کشتی کروز از تبریز، نشست خبری سرمربیان تیم های حاضر در گروه اول مسابقات فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا ظهر امروز در هتل لاله پارک تبریز برگزار گردید.

حمید مقدم، سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال ایران در این نشست گفت: به همه مهمانان حاضر در این مسابقات خوش آمد می گویم. مسرور هستیم که دوره دوم مسابقات با حضور 12 تیم در ایران برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: فدراسیون برنامه ریزی خوبی در این راه داشته و امیدواریم همچون سال های گذشته فوتسال ایران عملکرد خوبی داشته و افتخار دیگری برای کشورمان کسب کنیم.

سرمربی ایران در رابطه با تکرار قهرمانی تیمش در دومین دوره مسابقات گفت: درست است که ما در دوره قبل قهرمان شدیم اما نباید فراموش کنیم که فوتسال در آسیا خیلی پیشرفت نموده و چون در این رده سن دخیل است، نمی توان دوره ها را با یکدیگر مقایسه و ارزیابی کرد. با این حال هدفمان قهرمانی است. اما همان طور که گفتم رقیبان ما تیم های خوبی هستند و فوتسال در آسیا پیشرفت نموده است.

مقدم در رابطه با انتظارش آر طرفداران فوتسال در تبریز اعلام کرد: مسرور هستم که این بازی ها در تبریز برگزار می گردد. چرا که این شهر یکی از شهرهای فوتسال خیز ما است. تیم هایی مثل مس سونگون، دبیری و هلال احمر نیز نشان دهنده همین امر است. مطمئن هستم که تماشاگران زیادی به استادیوم می آیند.

وی ادامه داد: امیدوارم تماشاگران تبریزی از ما حمایت نمایند. اگر بازی ها در تایلند بود، سالن پر می شد و بازی ها هیجان زیادی داشت چرا که نیمی از بحث میزبانی تماشاگران هستند و آن ها به خوبی از این امتیاز استفاده کردند. به همین دلیل امیدوارم تماشاگران تبریزی با حضور خود از ما حمایت نمایند.

می خواهیم در هر بازی مردممان را مسرور کنیم

عبدالرزاق ممرک، سرمربی تیم زیر 20 سال افغانستان نیز در این نشست گفت: از میزبانی خوب جمهوری اسلامی ایران برای این مسابقات تشکر می کنیم. مسرور هستیم که به این مرحله از مسابقات صعود نموده ایم. این موضوع انگیزه زیادی برای جوانان افغانستان است تا با امید بیشتری کارشان را برای آینده ادامه دهند.

وی ادامه داد: شکی در قدرتمندی ایران نیست. این تیم اردوی آماده سازی خوبی پشت سر گذاشته و قهرمانی دور گذشته را نیز کسب نموده است. ما نیز در اردوی آماده سازی کوشش نموده ایم تا با قدرت وارد این مسابقات شویم.

سرمربی افغانستان با اشاره به کوشش بازیکنانش برای کسب پیروزی در هر بازی گفت: با توجه به 4 دهه جنگی که در افغانستان اتفاق افتاده، هر یک از بازی ها برای ما اهمیت ویژه ای دارد. می خواهیم بعد از هر بازی مردم ما مسرور بوده و شادی جدیدی تجربه نمایند.

برای کسب نتیجه مقابل ایران به معجزه احتیاج داریم

چان فی تات، سرمربی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال هنگ کنگ نیز در سرانجام این نشست گفت: ما بسیار مسرور هستیم و خودمان را خوش شانس می دانیم که در این مرحله قرار داریم.

وی اضافه کرد: برای حضور در این مسابقات آماده سازی طولانی مدتی نداشتیم و فقط 2 ماه تمرین کردیم اما آماده ایم. می دانیم که رقیبان سرسختی داریم اما کوشش می کنیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

فی تات در رابطه با دیدار مقابل ایران گفت: ما می دانیم که ایران تیمی بسیار قوی است. اما امیدواریم مقابل این تیم به خوبی دفاع نموده و حمله کنیم. به کمی هم معجزه احتیاج داریم تا در مقابل ایران نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی در سرانجام گفت: ما فیلم بازی های ایران را دیده ایم. همچنین ژاپن، چین تایپه و... را بررسی نموده ایم. آن ها بسیار قدرتمند بازی می نمایند اما کوششمان این است که قدرتمند باشیم و بتوانیم بازی های خوبی ارائه کنیم.

به گزارش کشتی کروز، دومین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا با حضور 12 تیم در 4 گروه سه تیمی از فردا در تبریز شروع می گردد. دیدارهای این مسابقات در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار خواهد شد.

ش

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 24 آبان 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 342

به "فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا، سرمربی هنگ کنگ : برای کسب نتیجه مقابل ایران به معجزه احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا، سرمربی هنگ کنگ : برای کسب نتیجه مقابل ایران به معجزه احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید