فریب خوردن دختر جوان از بازیگر معروف

به گزارش کشتی کروز، 7 تیر سال 86 من با این آقا که یکی از بازیگر های معروف سینماست، آشنا شدم. در سینما او را دیدم و همان جا شماره من را گرفت ... رابطه خوبی هم داشتیم، حسابی عاشق او شده بودم، اما ....

فریب خوردن دختر جوان از بازیگر معروف

روزنامه خراسان در ادامه نوشت: این دختر در ویدئویی که شاهین صمدپور در اینستاگرام شخصی اش منتشر نموده است، می گوید: بعد از چندین سال آشنایی، یک روز این بازیگر معروف به من گفت که اول برویم محضر و خانه ات را به نام من بزن و بعدش می رویم دفتر عقد و ازدواج. قرار بود با هم ازدواج کنیم ...، اما بعد از اینکه خانه ام به نامش شد، مدام به او می گفتم که چرا به قول هایی که به من دادی، عمل نمی کنی؟

او درباره ابتلایش به سرطان و واکنش این بازیگر هم می گوید: از سال 94، تومور مغزی گرفتم. وقتی که متوجه این ماجرا شد به من پیامک داد که به فکر مرگ تدریجی باش. اگر تو واقعا سرطان داری، حرص چی رو می زنی؟ آدمی که سرطان داشته باشه به فکر ثوابه، نه ویلا و زمین.

صمدپور با این شرح که این بازیگر معروف در رای بدوی به سه سال ونیم زندان محکوم شده، پروانه شغل دومش لغو و 91 روز هم زندان قطعی در انتظارش است، از این دختر درباره واکنش این بازیگر به این اتفاقات می پرسد که او می گوید: بعدش که از او شکایت کردیم، گفت طناب دار دور گردن خودت و خانواده ات می اندازم و من خیلی نفوذ دارم.

مادر این دختر هم می گوید: یک روز به دخترم زنگ زد و گفت که من می خواهم بروم مسافرت، برو و برای من چمدان بخر. دخترم رفت خرید. به دخترم گفتم که این کار را نکن، گوش نکرد. چند وقت بعد به دخترم گفت که برو برای من سینمای خانگی بخر. فاکتور خرید همه این ها را دارم.

این دختر در پاسخ به این سوال که اگر این بازیگر این ویدئو را ببیند، می خواهی چه چیزی به او بگویی، بدون مکث می گوید: فقط بهش میگم ازش متنفرم، متنفر. به دختران جوان هم می گویم که گول پسر ها رو نخورید. پسر های زیادی هستن که این جوری اند.

اشتباهات دومینووار این دختر

اسما صابری - روان شناس و نوروتراپیست - در این باره نوشت: واضح است که برای ازدواج باید ملاحظات زیادی در زمان آشنایی دختر و پسر مورد توجه قرار گیرد؛ شناخت طرف مقابل، تحقیق درباره او از اطرافیانش، اطلاع داشتن خانواده های دوطرف از مسیری که برای آشنایی طی می گردد و .... اشتباهات دومینووار این دختر که فریب یک بازیگر معروف را خورده، باعث شده است فشار روانی زیادی به او وارد گردد. در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می گردد.

دختر فریب خورده - عکس: روزنامه خراسان

وقتی طرف مقابل را در صندلی بالاتری می بینیم

این دختر، خانه اش را قبل از ازدواج به نام پسر مورد علاقه اش زده، برای او چمدان و سینمای خانگی خریده و ...! در این بین باید توجه داشته باشیم وقتی تصمیم می گیریم با فردی ازدواج کنیم، اگر طرف مقابل را در صندلی بالاتری بدانیم و خودمان را کافی ندانیم برای بودن با آن فرد مدام دنبال این هستیم که بخشِ ناکاملی را که حس می کنیم، با حمایت های بیش از حد پر و کامل کنیم و در نهایت فرد مقابل را تبدیل به آدمی متوقع و منتظر می کنیم که همیشه چشمی از او منتظر دست ماست که چیزی را ببخشیم یا بیشتر حمایتش کنیم؛ بنابراین فردی که در دوران آشنایی مثل این بازیگر معروف، چنین نگاهی به زندگی دارد و می گوید که اول خانه ات را به نام من بزن و بعدش ازدواج خواهیم کرد، گزینه مناسبی برای ازدواج نیست.

صندلی اجتماعی افراد خوب است، اما کافی نیست

موقعیت و صندلی اجتماعی برخی آدم ها زیباست به خصوص اگر آن ها چهره سرشناس و محبوبی بین مردم باشند. همه ما احتیاجمند زندگی مشترکی هستیم که در آن مورد توجه قرار بگیریم، شنیده شویم و در نهایت احساس امنیت کنیم، اما بهتر است فقط موقعیت و صندلی اجتماعی طرف مقابل را برای داشتن امنیت ملاک قرار ندهیم چراکه هر انسانی در هر صندلیی قبل از هر چیز باید برای زندگی مشترکش امنیت به همراه آورد. ازدواج با شوهر بازیگر، خواننده و به عبارتی دیگر سلبریتی ها، برای بسیاری از جوانان امروزی شیک و باکلاس است، اما نباید زمینه ای را فراهم کند تا یک دختر، مورد سوء استفاده قرار بگیرد.

اصرار برای ازدواج معنا ندارد

دختر و پسر های جوان باید بدانند که اگر طرف مقابلشان تمایلی به ازدواج ندارد یا گزینه دیگری را برای خود انتخاب نموده است، آشنایی با او آسیب زا خواهد بود. پافشاری برای نگه داشتن همراهمان او را بیشتر از ما دور خواهد نمود. زندگی مشترکی که توام با آرامش است، احتیاجمند دو فرد است که با انرژی نسبتا برابر برای خوشبختی در حال کوشش هستند. کوشش یک طرفه این دختر برای راضی کردن طرف مقابل با دادن باج های عاطفی و البته بیشتر اقتصادی، اثبات کننده همین نکته است. وقتی هم احساس کردیم که طرف مقابل دارد از ما سوء استفاده می نماید، بهتر است خودمان را وارد بازی امیدواری نکنیم که روزی اوضاع درست خواهد شد و او روزی تغییر خواهد نمود.

قبل از عاشق شدن، یکدیگر را بشناسید

برای داشتن یک زندگی مشترک پیروز، ضروری است قبل از ازدواج کوشش کنیم اول خودمان و سپس دیگری را به خوبی بشناسیم. آشنایی های قبل از ازدواج پر از هیجانات زیباست، اما تضمین کننده خوشبختی در زندگی مشترک نخواهد بود. عاشق شدن خوب است، اما قبل از خرج صمیمیت برای طرف مقابل احتیاج به شناختن یکدیگر داریم. اگر این دختر با کمی تحقیق یا آنالیز، متوجه ویژگی های شخصیتی این بازیگر معروف شده بود، پنج سال از برترین سال های عمرش را پای او هدر نمی داد. البته مادر این دختر هم می تواست با هدایت های دقیق و البته تاثیرگذارتر، تا حد زیادی مانع از به وجود آمدن این شکست عشقی گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 شهریور 1400 بروزرسانی: 4 شهریور 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1954

به "فریب خوردن دختر جوان از بازیگر معروف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریب خوردن دختر جوان از بازیگر معروف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید