عامل قتل در بوستان کرج پای میز محاکمه

به گزارش کشتی کروز، پسر جوانی که در جریان نزاع دسته جمعی در یکی از بوستان های استان البرز مرتکب قتل شده بود صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.

عامل قتل در بوستان کرج پای میز محاکمه

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، رسیدگی به این پرونده از دو سال قبل به دنبال درگیری چند پسر جوان در یکی از بوستان های کرج شروع شد در این درگیری پسری 19 ساله به نام بهروز براثر ضربه چاقو به قتل رسید.

در نخستین تحقیقات معین شد که چند پسر جوان با هم درگیر شده اند و در این درگیری پدرام 18 ساله با چاقویی که همراهش بوده است ضربه ای به بهروز زده و خیلی زود از محل درگیری فرار کرده است؛ بنابراین پدرام تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و همچنین سایر افرادی که در این نزاع خیابانی شرکت داشتند به نام های فرید، مهران و شاهین دستگیر شده وتحت بازپرسی کارآگاهان جنایی استان البرز قرار گرفتند.

در حالی که پدرام تحت تعقیب قرار داشت چند روز بعد وی درحالی که در خانه یکی از اقوام خود مخفی شده بود بازداشت شد. او پس از انتقال به اداره پلیس در نخستین بازپرسی ها اتهام قتل را نپذیرفت، اما بعد از مدتی به قتل بهروز اعتراف کرد و پس از صدور کیفر خواست برای پرونده اش صبح دیروز در شعبه یکم استان البرز به ریاست قاضی فلاحی و یک مستشار تحت محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند سپس اولیای دم که پدر و مادر مقتول بودند خواستار قصاص عامل قتل پسرشان شدند. سپس متهم در حالی که زندان بود و به صورت ویدیو کنفرانس تصاویرش روی مانیتور دادرسان دادگاه قرار داشت تحت محاکمه قرار گرفت. وی در پی تفهیم اتهام گفت من قبول دارم که با چاقو ضربه ای به مرحوم زدم، اما هرگزقصد کشتن او را نداشتم.

این متهم در تشریح ماجرا گفت: درگیری از وقتی شروع شد که بهروز و دوستانش به ما متلک گفتند و ما هم تصمیم گرفتیم جوابشان را بدهیم، اما کار به درگیری کشید و من چاقویی که همراهم بود را بیرون آوردم تا آن ها را بترسانم.

پس از سرانجام اظهارات متهم و دفاع مشروع سایر متهمان این پرونده که با قراروثیقه آزاد بودند، قضات ختم جلسه را اعلام کرده و برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1609

به "عامل قتل در بوستان کرج پای میز محاکمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل قتل در بوستان کرج پای میز محاکمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید