طولانی ترین پل شیشه ای جهان در چین

به گزارش کشتی کروز، چین کشور ترین ها است و برای همه چیز برنامه ریزی بلندمدتی دارد، این بار هم خبر از افتتاح طولانی‌ترین پل شیشه‌ای جهان در هبی میدهد.

طولانی ترین پل شیشه ای جهان در چین

چون راه رفتن در یک پل معلق شیشه‌ای به اندازه کافی ترسناک نیست، چین راه‌های جدیدی برای ترسناک کردن این ماجرا پیدا می‌کند! طولانی‌ترین پل جهان در چین، در پایان سال 2017 در منطقه Scenic Hongyagu استان هبی افتتاح شد. Yang Minghua، رئیس هیئت مدیره گروه Bailu هبی، کسی که دو نقطه کوهستانی در شمال شرق چین را به هم متصل کرده است می‌گوید:

پل تعلیق شیشه‌ای Hongyagu، عصر دوم پل‌های شیشه‌ای چین است. ساخت و ساز این پروژه سه ساله ویژگی های جدید نسبت به مدل های قبلی برای آن ایجاد کرده است.

یانگ به رسانه‌های محلی گفت:

این پل طولانی‌ترین، بیشترین شفافیت و تماشایی‌ترین پل شیشه‌ای معلق پیاده‌روی است. این پل 4 متر عرض ، 488 متر طول دارد و بر روی ارتفاع 288 متری قرار دارد و از 1077 پانل شیشه‌ای که چهار سانتی‌متر ضخامت (تقریبا 1.6 اینچ) دارد، ساخته شده است.

این پل در روز 24 دسامبر 2017به روی عموم مردم و گردشگران تور چین باز شد و تا 2000 نفر ظرفیت دارد، اما تنها 500 تا 600 نفر از بازدیدکنندگان مجاز خواهند بود همان زمان روی آن راه بروند.

کارکنان در امتداد پل در کنار هم قرار می‌گیرند تا به افراد ضعیف‌النفس کمک کنند و روحیه دهند که بر روی پاهای خود بایستند. بازدیدکنندگان باید از کف‌پوش‌های ویژه‌ای برای حفاظت از سطح شیشه استفاده کنند، زیرا احتیاط لازم است؛ علاوه بر این پل‌هایی که پس از مدت طولانی بازگشایی می‌شوند، خرده شیشه‌های ریز موجود است.

پل تعلیق Hongyagu اولین گردشگاه شیشه‌ای ترسناک نیست. مسیر هوایی 266 متری در ناحیه صحرایی شرقی تایهانگ در هبی که در هنگام راه رفتن و تحت فشار ترک می‌خورد، به نظر می‌رسد اولین مکان ترسناک شیشه است. طولانی‌ترین پل شیشه‌ای قبلی جهان در سال 2016 در Zhangjiajie در استان هونان چین افتتاح شد. پل Zhangjiajie هنوز هم مرتفع‌ترین پل معلق در جهان است که دره‌ای به ارتفاع 300 متر بین دو صخره را متصل می‌کند. سازندگان پل Zhangjiajie ادعا کردند که سطح جدیدی را برای ایمنی ایجاد می‌کنند و روزنامه‌نگاران را دعوت به تلاش برای شکستن شیشه با یک چکش و حتی رانندگی با خودرو در سراسر آن می‌کنند.

انتشار: 4 بهمن 1396 بروزرسانی: 24 آبان 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 47

به "طولانی ترین پل شیشه ای جهان در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طولانی ترین پل شیشه ای جهان در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید