رسانه ملی با خرید حق پخش 64 بازی جام جهانی را پوشش می دهد

به گزارش کشتی کروز، معاون سیما گفت: رسانه ملی با خرید حق پخش ضمن پوشش 64 بازی جام جهانی، با اعزام تیمی از گزارشگران مخاطبان را در جریان این رویداد بزرگ قرار خواهد داد.

رسانه ملی با خرید حق پخش 64 بازی جام جهانی را پوشش می دهد

محسن برمهانی معاون سیما درباره پوشش بازی های جام جهانی قطر گفت: رسانه ملی با خرید حق پخش، ضمن پوشش 64 بازی جام جهانی، با اعزام تیمی از گزارشگران، مجریان و عوامل فنی و تولیدی مخاطبان را در جریان این رویداد بزرگ قرار خواهد داد.

معاون سیما اضافه نمود: در دوره های گذشته ویژه برنامه های جام جهانی سیما محدود به شبکه هاى مربوط به همین امر بود، اما وجه تمایز این دوره این است که انعکاس ابعاد دیگر جام جهانی در دستور کار دیگر شبکه ها و برنامه های عمومی سیما نیز واقع شده است.وى از تدارک مفصل شبکه هاى سه و ورزش اطلاع داد و اضافه نمود: شبکه سه سیما، نیمی از جدول پخش 24 ساعته خود را براى پرداختن به این رویداد بزرگ اختصاص داده است و از حوالى ظهر تا بامداد همراه علاقه مندان به فوتبال خواهد بود.

به گقته معاون سیما ، 56 بازی از رقابت های فوتبال جام جهانی از شبکه سه سیما و 8 بازی هم به علت هم زمانی از شبکه تخصصی ورزش به روی آنتن خواهد رفت.

وى گفت:فارغ از نگاه ورزشی و حرفه ای به موضوع فوتبال و جام جهانی، بعضی از برنامه سازان ما با نگاه اجتماعى، فرهنگی به این رویداد نگاه نموده اند که می توان گفت یکی از ویژگی های برنامه های سیما در این دوره از جام جهانی فوتبال است.

برمهانی اضافه نمود: در این دوره از رقابت های جام جهانی به فراخور موضوع و ساختار برنامه، از مجریان غیر ورزشی و چهره های تازه استفاده شده است که البته این به معنای دور شدن از مقوله ورزش حرفه ای نیست. برنامه های ورزشی شبکه هاى یک و دو، با ویژه برنامه های خود، نگاه تخصصی و حرفه ای به ورزش دارند و در کنار آن شبکه هایى نظیر نسیم با سه برنامه، شبکه امید با دو برنامه با نگاهی خارج از بعد ورزشی و در حوزه هایی همانند فرهنگی - اجتماعی و ... با رویکرد فرامتن موضوع به ابعاد مختلف رویداد جام جهانی 2022 قطر می پردازند.

معاون سیما گفت: تیم های مستندسازی هم در دوحه برای تهیه مستند های روز حضور دارند که در دل برنامه های دیگر پخش خواهد شد.

خبرنگاران فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 آبان 1401 بروزرسانی: 22 آبان 1401 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2354

به "رسانه ملی با خرید حق پخش 64 بازی جام جهانی را پوشش می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه ملی با خرید حق پخش 64 بازی جام جهانی را پوشش می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید