خداحافظی سعید معروف از تیم ملی والیبال ایران؟

به گزارش کشتی کروز، خبرنگاران: جامعه ورزش ایران هنوز در شوک شکست ناباورانه والیبال ایران برابر ژاپن و حذف از بازی های المپیک توکیو قرار گرفته است. این تیم که به امید کسب مدال راهی بازی های توکیو 2020 شده بود در همان مرحله گروهی از بازی ها کنار رفت تا همه را شوکه کند.

خداحافظی سعید معروف از تیم ملی والیبال ایران؟

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران بعد از انجام 5 بازی با قبول 3 شکست و تنها کسب 2 پیروزی در جدول گروه 6 تیمی در رده پنجم ایستاد و از گردونه بازی ها کنار رفت. نمایش بازیکنان ایران در بازی های اخیر آنقدر ضعیف بود که هیچ کدام از ملی پوشان حاضر به صحبت با رسانه ها نشدند، ولی این مورد باعث کاهش نقدها نسبت به عملکرد بازیکنان ملی پوش ایرانی نشده است.

به هر روی، حذف زودهنگام تیم ملی از بازی های المپیک که با اشک های سعید معروف، کاپیتان این تیم همراه بود این شایعه را به وجود آورده است که سعید قرار است از بازی های ملی خداحافظی کند. او که مدت ها پاسور اصلی تیم ملی ایران است به عضویت یکی از باشگاه های چینی درآمده و قرار هم نیست به ایران برگردد. آنطور که از تیم ملی به گوش می رسد تصمیم سعید معروف برای خداحافظی از تیم ملی جدی است و احتمالا او طی روز های آینده این موضوع را رسانه ای می نماید. البته که عده ای هم در پی منصرف کردن معروف از این تصمیم هستند. نهایتا اندکی زمان احتیاج است تا معین گردد آیا شایعه خداحافظی سعید معروف از تیم ملی والیبال ایران صحت دارد یا خیر.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1933

به "خداحافظی سعید معروف از تیم ملی والیبال ایران؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی سعید معروف از تیم ملی والیبال ایران؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید