حمله فیل به گردشگران در پارک حیات وحش

به گزارش کشتی کروز، فیل نر با تعقیب گردشگران، خودروی آن ها را در پارک حیات وحش واژگون کرد.

حمله فیل به گردشگران در پارک حیات وحش

به گزارش خبرنگاران، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه واژگون شدن خودروی گردشگران به وسیله یک فیل نر در پارک ملی در آفریقای جنوبی را به تصویر می کشد. در این حادثه این جانور شش تنی با تعقیب گردشگران اقدام به واژگون کردن خودروی آن ها کرد. این اتفاق روز یکشنبه و در پارک ملی کروگِر رخ داد.

این گردشگران به همراه راهنما های آموزش دیده با خودرو به منطقه حفاظت شده سلاتی گیم رفته بودند که مورد حمله یک فیل قرار گرفتند. ویدئویی که به وسیله یکی از گردشگران و با تلفن همراه تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه را نشان می دهد. در این ویدئو در حالی که فیل در تعقیب گردشگران است با رسیدن به خودروی آنها، آن را واژگون می نماید. در این ویدئو مشاهده می گردد که گردشگران لحظاتی پیش از رسیدن فیل به خوردو، پیروز می شوند تا از داخل خودروی جیپ خارج شده و فرار نمایند.

بیشتر بخوانید

گردشگران و راهنما ها پس از آنکه فیل محل را ترک کرد به محل واژگونی خودرو بازگشتند. تصاویر منتشر شده خساراتی را که به خودرو وارد شده نشان می دهد. بنا به گزارش رسانه های محلی این گردشگران تعدادی از دانش آموزان محلی بودند که در حال فراگیری دروس مربوط به راهنمای تور و بعلاوه مراقبت از طبیعت بودند. بنا به این گزارش در این حادثه به هیچ یک از دانش آموزان آسیبی وارد نشد.

لازم به ذکر است؛ منطقه محافظت شده 18000 هکتاری سلاتی گیم، محل زیست 135 فیل به همراه کرگدن های سیاه و سیاه، پلنگ و یوزپلنگ است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 اسفند 1400 بروزرسانی: 4 اسفند 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 2157

به "حمله فیل به گردشگران در پارک حیات وحش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله فیل به گردشگران در پارک حیات وحش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید