حذف سرویس های موبایل گوگل برای موبایل های شیائومی

به گزارش کشتی کروز، شرکت شیائومی حذف سرویس های موبایل گوگل در دستگاه های آینده این شرکت را که در چین با سیستم عامل MIUI عرضه می شوند، تأیید کرد.

حذف سرویس های موبایل گوگل برای موبایل های شیائومی

هفته قبل در خبری اعلام شد که شیائومی اجازه نمی دهد کاربرانش سرویس های موبایل گوگل (GMS) را روی دستگاه های مجهز به MIUI این شرکت نصب نمایند. به همین دلیل این شرکت بیانیه ای رسمی ارائه داده است.

شیائومی تصویری در حساب کاربری منتصب به سخنگوی خود در میکروبلاگ ویبو منتشر کرد که در آن به 4 نکته اشاره شده بود.

در نکته نخست ذکر شده اطلاعات در مورد GMS روی موبایل های شیائومی از طریق یک انجمن غیر رسمی منتشر شده و معتبر نیست. در نکته دوم مسدود کردن GMS توسط شرکت را رد و اخبار در این باره را شایعه خوانده شده بود. اما نکته سومی که در تصویر ذکر شده با موارد قبلی متناقض است. طبق این نکته، شیائومی اشاره می نماید دستگاه های آینده این شرکت که در چین عرضه می شوند، به طور پیش فرض مجهز به سرویس های موبایل گوگل نخواهند بود.

بنابراین کاربران نمی توانند سرویس های موبایل گوگل را روی دستگاه هایشان نصب نمایند.

در نکته چهارم در تصویر شرکت نشان می دهد مدل های بین الملی شیائومی با چنین مسئله ای روبرو نیستند. بنابراین موبایل های شیائومی که از چین وارد می شوند، با چنین چالشی روبرو هستند. کاربران این دستگاه ها نمی توانند سرویس های موبایل گوگل را روی دستگاه هایشان نصب نمایند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1739

به "حذف سرویس های موبایل گوگل برای موبایل های شیائومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف سرویس های موبایل گوگل برای موبایل های شیائومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید