بازار آخر هفته چاتوچاک

به گزارش کشتی کروز، بازار آخر هفته چاتوچاک، یکی از بهترین مکان‌ها در تور تایلند برای خرید سوغاتی و غذاهای محلی تایلندی است. بازار 35 هکتاری آخر هفته چاتوچاک مکان 8000 غرفه فروشگاهی مختلف برای خرید می‌باشد.

بازار آخر هفته چاتوچاک

در حالت ایده آل در تور تایلند سعی کنید در اول روز حدود ساعت 10 به آنجا بروید تا از شلوغی و گرما به دور باشید. در یک آخر هفته معمولی حدود 200000 هزار گردشگر به این منطقه می روند تا اقلام مورد نیاز خود را با قیمت های خوب خریداری کنند. فروشندگان معتقدند که تقریبا هر چیزی در این محل یافت می شود، که البته قیمت همه آنها در حراج قرار ندارد. اما اگر سفری به بانکوک داشتید حتما سری به اینجا بزنید. مطمئن باشید در تور تایلند از بازدید این بازار ناامید نخواهید شد.

شب های جمعه از ساعت هشت تا نیمه شب، فروشندگان با باز کردن فروشگاه های خود در بازار آخر هفته چاتوچاک اقلام مختلفی مانند لباس، لوازم جانبی و مواد غذایی را به فروش می رسانند. چند فروشنده نیز صبح ها در روزهای هفته مغازه های خود را باز می کنند که بیشتر فروشنده گل و گیاه هستند. بازار سبزیجات روزانه و بازار گل و گیاه در مقابل ضلع جنوبی بازار قرار دارد. در یک بخش از این بازار، که با نام بازار تور کر شناخته می شود، میوه های عظیم الجثه و غذاهای دریایی را برای فروش دارد.

هنگامی که شما کاملا وارد عمق بازار آخر هفته چاتوچاک شوید به نظر می رسد هیچ نظم و ترتیب و راه فراری وجود ندارد. اما بازار به بخش های نسبتا منسجمی مرتب شده است. از برج ساعت در تور تایلند به عنوان نقطه راهنما استفاده نمایید.

انتشار: 6 دی 1396 بروزرسانی: 24 آبان 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 35

به "بازار آخر هفته چاتوچاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار آخر هفته چاتوچاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید