آب و هوای مالزی

به گزارش کشتی کروز، قبل از سفر به هر کشوری با وضعیت آب و هوایی آن منطقه در زمان سفر خود اطلاع کسب کنید. در این مقاله شما را با وضعیت آب و هوایی کشور مالزی به طور کلی آشنا خواهیم کرد.

آب و هوای مالزی

آب و هوای مالزی بسیار بهتر از تابستانهای برخی از شهرهای ایران، مانند تهران است آب و هوای مالزی در تمام فصلهای سال گرم و شرجی است، هوای مالزی تقریبا بین 22 تا 30 درجه دما دارد و هر هفته ممکن است شاهد بارندگی در تور مالزی باشید.

مالزی دارای آب و هوایی نسبتا گرم ،بارانی و مرطوب می باشد برخلاف کشورمان ایران که در آن می توانید 4 فصل بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان را به خوبی حس کنید ، کشور مالزی در تمام مدت سال دارای آب و هوای یکنواختی است. یا به عبارت دیگر مالزی کلا یک فصل دارد. همیشه تابستان با دمایی حدود حداکثر 34 درجه و حداقل 24 درجه با رطوبت نسبی 80 درصدی گستردگی مالزی فقط کمی از طرف شمال و جنوب منطقه استوایی می‌باشد و این به معنای داشتن آب و هوای قابل پیش بینی است. در تور مالزی می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

weather 1 آب و هوای مالزی این است که این کشور فقط یک فصل دارد، نه بهاری نه پاییزی و نه زمستانی، همیشه تابستانی و با دمایی در محدوده 21 تا 32 درجه سانتیگراد. البته شدت دمای هوا توسط باران های شدید و بادهای موسمی این کشوربه شکل قابل توجهی تعدیل می یابد، اوج باران ها در مالزی مربوط به دو ماه آوریل و نوامبر است.

انتشار: 6 دی 1396 بروزرسانی: 24 آبان 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 38

به "آب و هوای مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آب و هوای مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید