کمک ویژه 8 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به 7 استان درگیر کرونا

به گزارش کشتی کروز، بنیاد مستضعفان مبلغ 8 میلیارد تومان را برای کمک ویژه به 7 استان درگیر کرونا تخصیص داد.

کمک ویژه 8 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به 7 استان درگیر کرونا

به گزارش گروه اجتماعی کشتی کروز، بر اساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده کمیته مقابله با کرونا در بنیاد مستضعفان، مقرر شد مبلغ 8 میلیارد تومان برای کمک به مقابله با شیوع کرونا در 7 استان درگیر این ویروس از سوی بنیاد مستضعفان تخصیص یابد.

بر اساس این گزارش، 5 میلیارد تومان از این مبلغ توسط بانک سینا در راستای مسئولیت اجتماعی این بانک به کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت شد تا برای مددجویان این کمیته در 7 استان گیلان، مازندران، گلستان، قم، اصفهان، البرز و مرکزی که بیش از سایر استان های کشور، درگیر شیوع کرونا هستند، تخصیص داده شود.

همچنین با توجه به درخواست رئیس مجلس شورای اسلامی، بنیاد مستضعفان مبلغ 3 میلیارد تومان را برای کمک به سیستم درمانی، دانشگاه علوم پزشکی قم و تامین تجهیزات مورد نیاز این استان که جزو استان های درگیر کرونا است در نظر گرفت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، پیش از این نیز بنیاد مستضعفان مبلغ 40 میلیارد تومان را برای خرید بسته های بهداشتی و مراقبتی در برابر کرونا برای مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تخصیص داده بود و علاوه بر انجام اقداماتی برای کمک به مناطق محروم در روزهای اخیر، تجهیزات و کمک هایی را برای استان های درگیر کرونا و به ویژه استان های شمالی کشور اختصاص داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1043

به "کمک ویژه 8 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به 7 استان درگیر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک ویژه 8 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به 7 استان درگیر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید