کلاس های آموزش مجازی دانشگاه آزاد در نوروز 1400 برگزار نمی گردد خبرنگاران

به گزارش کشتی کروز، سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تعطیلات نوروزی جزو سنوات آموزشی نیست و تاکید ما بر این است که اساتید کلاسی را در ایام نوروز برگزار نکنند.

کلاس های آموزش مجازی دانشگاه آزاد در نوروز 1400 برگزار نمی گردد خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران،احمد حیدری، سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کلاس های آموزش مجازی در نوروز 1400 متوقف می گردد و دو هفته تعطیلات نوروزی جزو سنوات آموزشی نیست.

وی افزود: استاندارد برگزاری کلاس در طول یک ترم 16 جلسه آموزشی است و دانشگاه آزاد مانند سایر دانشگاه ها در نیمسال دوم سال تحصیلی این استاندارد را رعایت خواهد نمود.

حیدری افزود: ایام نوروز جزو تعطیلات رسمی کشور محسوب می گردد و همانطور که در سال های پیشین آموزش حضوری برگزار نمی شد، آموزش مجازی هم در این ایام متوقف می گردد.

وی یادآور شد: دو هفته تعطیلات نوروزی جزو سنوات آموزشی نیست. تاکید ما بر این است که کلاس های جبرانی در طول ترم برگزار گردد و اساتید کلاسی را در طول ایام نوروز برگزار نکنند.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: برنامه زمان بندی حذف و اضافه واحدهای درسی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم که توسط سامانه آموزشیار انجام می گردد، تا فردا 14 اسفندماه ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1695

به "کلاس های آموزش مجازی دانشگاه آزاد در نوروز 1400 برگزار نمی گردد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های آموزش مجازی دانشگاه آزاد در نوروز 1400 برگزار نمی گردد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید