خاتمه کار تراکتور در کارخانه تراکتور

اکنون زمزمه هایی نیز وجود دارد که مدیران باشگاه قصد دارند در هفته های آینده رنگ استادیوم بنیان دیزل که آبی است را هم تغییر دهند تا برای حضور تراکتوری ها نیز مناسب گردد.

خاتمه کار تراکتور در کارخانه تراکتور

به گزارش خبرنگاران ، باشگاه تراکتورسازی در تابستان اخیر به محمدرضا زنوزی مطلق واگذار شد تا پس از سال ها مالکیت سپاه و کارخانه تراکتورسازی بر این تیم، تی تی ها انتها خصوصی شوند. زنوزی در همان ابتدا تصمیمات مختلفی گرفت که از جمله این تصمیم ها، سرانجام دادن به همکاری با ایرانسل و همچنین ساخت کمپی جدید بود که طبیعتا تصمیم دوم، پروژه ای زمان بر است.

اما واگذاری باشگاه به زنوزی تبعاتی هم داشت. آن ها باید از مجموعه ورزشی کارخانه تراکتورسازی جدا می شدند و به نظر می رسد این اتفاق اتفاق افتاده و آخرین مراحل آن انجام می گردد. در روزی که اسدی مدیرعامل تراکتور نشست خبری داشت هم زمزمه های اسباب کشی شنیده می شد و حتی جمع کردن اتاق کنفرانس های خبری نیز از چنین موضوعی حکایت داشت.

به این ترتیب از این پس تراکتوری ها در ورزشگاه بنیان دیزل که متعلق به محمدرضا زنوزی است تمرین خواهند کرد و بازی های دوستانه را هم همان جا برگزار خواهند کرد. البته محل تمرین تیم ماشین سازی تبریز هم همان ورزشگاه است با این تفاوت که شاگردان تقوی در زمین اصلی کارهای خود را پیش می برند و شاگردان مهاجری در زمین شماره 2 تمرین می نمایند و تنها برای انجام بازی های لیگ برتری به زمین شماره یک می روند.

کمپ اختصاصی تراکتورسازان حتی در لیگ شانزدهم میزبان بازی های لیگ برتری تراکتوری ها نیز بود و بازی های مهمی چون پرسپولیس - تراکتور در همان ورزشگاه برگزار گردید. همچنین ساختمان مدیریت، نشست خبری و... هم در همان کمپ تراکتورسازی بود.

اکنون زمزمه هایی نیز وجود دارد که مدیران باشگاه قصد دارند در هفته های آینده رنگ ورزشگاه بنیان دیزل که آبی است را هم تغییر دهند تا برای حضور تراکتوری ها نیز مناسب گردد. البته ورزشگاه بنیان دیزل نقص هایی جدی همچون اتاق خبرنگاران و اتاق کنفرانس خبری دارد که باید دید چگونه مرتفع خواهند شد. البته ورزشگاه بنیان دیزل و زمین اختصاصی تراکتورسازی فاصله چندانی با هم ندارند و هر دو در قسمت خارج از شهر قرار گرفته اند.

11-380

منبع: ایران ورزشی

به "خاتمه کار تراکتور در کارخانه تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه کار تراکتور در کارخانه تراکتور"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید