واگذاری 11 پروژه ایستگاه پمپاژ بخش کشاورزی لرستان به بخش خصوصی

به گزارش کشتی کروز، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: واگذاری این پروژه ها بر اساس دستورالعمل واگذاری پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای به بخش غیر دولتی به استناد ماده 27 قانون الحاق 2 بودجه سال 99 کشور انجام می شود.

واگذاری 11 پروژه ایستگاه پمپاژ بخش کشاورزی لرستان به بخش خصوصی

از پروفایل ما encaria دیدن نمایید.

مهندس نامدار صیادی در گفت و گو با خبرنگار، گفت: واگذاری این پروژه ها یکی از اولویت های بخش کشاورزی است و رویکرد سازمان جهاد کشاورزی لرستان نسبت به این مسئله مثبت بوده و تمام تلاش خود را برای واگذاری به بخش خصوصی بکار خواهیم گرفت.

او افزود:در این راستا 11 پروژه به صورت اولویت بندی شده به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام شده اند و در حال حاضر تعداد 7 پروژه خلاصه اطلاعات آن ها در کاربرگ های شماره 1 تا 3 تکمیل شده است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی لرستان ادامه داد: در این راستا سه پروژه ایستگاه پمپاژ میشاخور و زوران چم در شهرستان چگنی و ایستگاه پمپاژ چم کبود خاصی آباد شهرستان رومشکان گزارش تصمیم آنها آماده شده است که نیاز است گزارش تصمیم این سه پروژه ظرف 72 ساعت کاری توسط کمیته منتخب سازمان مطالعه و تایید شده و سپس به کارگروه واگذاری استان ارجاع داده شود.

او در سرانجام گفت: با طی این مراحل و تعیین تکلیف پروژه ها و انجام مقدمات، فراخوان واگذاری این پروژه ها اعلام میشود.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1423

به "واگذاری 11 پروژه ایستگاه پمپاژ بخش کشاورزی لرستان به بخش خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری 11 پروژه ایستگاه پمپاژ بخش کشاورزی لرستان به بخش خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید