هیچ اتهامی علیه ترامپ مطرح نیست

به گزارش کشتی کروز، سارا هاکبی سندرز سخنگوی کاخ سفید اتهامات وارد گردیده به دونالد ترامپ در مبارزات انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا را رد کرد.

هیچ اتهامی علیه ترامپ مطرح نیست

وی در نشست خبری کاخ سفید و در پاسخ به سوالات مکرر کشتی کروز در خصوص اتهامات قضایی وارد گردیده به ستاد انتخاباتی ترامپ، مدعی شد مسائلی که از سوی رسانه ها علیه ترامپ مطرح گردیده صحت ندارد و هیچگونه اتهامی متوجه وی نیست.

این در حالی است که بنا بر افشاگری مایکل کوهن وکیل شخصی ترامپ، وی به زنی که با او رابطه غیراخلاقی داشته حق السکوت پرداخته است.

کوهن همچنین در دادگاه خود، هشت اتهام وارده در رابطه با فرار مالیاتی، تقلب بانکی و تخلفات مالی در کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ را پذیرفته و گفته که طبق خواسته آقای ترامپ عمل نموده است.

اعتراف او در دادگاه همزمان با آن شد که دادگاه دیگری در ایالت ویرجینیا پل منافورت، رئیس پیشین ستاد انتخاباتی آقای ترامپ، را در هشت مورد از 18 مورد اتهام بانکی و مالیاتی، گناهگار شناخت، محاکمه ای که در نتیجه تحقیقات پیرامون مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و همکاری احتمالی کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ با روس ها انجام گرفت.از سوی دیگر رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به اقدامات قضایی علیه دو تن از دستیاران پیشین خود روز چهارشنبه 31 مرداد با انتشار توئیت هایی، کوهن را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

ترامپ در توئیتی دیگر با تمجید از منافورت نوشت که به خاطر اتهام زنی علیه وی، برای منافورت و خانواده فوق العاده او به شدت متاسف است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 مهر 1397 بروزرسانی: 21 مهر 1397 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 138

به "هیچ اتهامی علیه ترامپ مطرح نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ اتهامی علیه ترامپ مطرح نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید