نماینده کنگره: آمریکایی های بیشتری بمیرند بهتر است تا اقتصاد ضربه بخورد

به گزارش کشتی کروز، یک عضو کنگره آمریکا ابراز کرده است دولت این کشور باید در انتخاب بین بد و بدتر یعنی مرگ آمریکایی های بیشتر در نتیجه شیوع کرونا و ضربه به اقتصاد در نتیجه تعطیلی کسب وکارها گزینه بد یعنی مرگ آمریکایی ها را انتخاب کند.

نماینده کنگره: آمریکایی های بیشتری بمیرند بهتر است تا اقتصاد ضربه بخورد

به گزارش گروه بین الملل کشتی کروز، تری هولینگسورث، عضو مجلس کنندگان آمریکا گفته است این که اجازه داده شود آمریکایی های بیشتری بر اثر ابتلا به ویروس کرونای جدید جانشان را از دست بدهند گزینه بدی است که انتخاب آن به یک گزینه بدتر یعنی رکود اقتصاد بر اثر تعطیلی کسب وکارها ارجحیت دارد.

این کننده ایالت ایندیانا در گفت وگویی با یک شبکه رادیویی محلی توضیح داد: موضع دولت آمریکا همیشه این است که بگوید در انتخاب بین از دست رفتن روش زندگی مان به عنوان آمریکایی و از دست رفتن زندگی یا جان آمریکایی ها مجبوریم که دومی را انتخاب کنیم.

او در ادامه گفته است: دانشمندان علوم اجتماعی درباره فاجعه اقتصادی که در حال وقوع است می گویند. تولید ناخالص داخلی ما فقط در همین سه ماه قرار است 20 درصد افت کند.

وی اضافه کرد: وظیفه سیاستمداران این است که مثل آدم بزرگ ها رفتار کنند و بگویند که این انتخابی بین بد و بدتر است و ما می خواهیم در این راستا پیش برویم.

او در توضیح بیشتر درباره این سخنانش در بیانیه ای به سی ان ان گفت: اغراق آمیز است که بگوییم تنها گزینه های پیشِ روی ما گزینه هایی حاشیه ای هستند: اقتصاد صفر یا مرگ ومیر گسترده.

وی اضافه کرد: ما می توانیم از دانش زیست شناسی و اقتصاد بهره بگیریم تا همزمان با تلاش برای به حداقل رساندن موارد انتقال بیماری با بیشترین حد ممکن اقتصاد به فعالیت ادامه دهیم.

سی ان ان نوشته اظهارات این کننده کنگره آمریکا در راستای نظرات شماری از اعضای حزب جمهوری خواه از جمله رئیس جمهور دونالد ترامپ است که از بازگشایی مجدد اقتصاد آمریکا حمایت می کنند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1126

به "نماینده کنگره: آمریکایی های بیشتری بمیرند بهتر است تا اقتصاد ضربه بخورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده کنگره: آمریکایی های بیشتری بمیرند بهتر است تا اقتصاد ضربه بخورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید