نقطه انتها با یک متلک وحشتناک ، وریا کار استراماچونی را تمام کرد

به گزارش کشتی کروز، طعنه وریا به بازنده شدن استقلال در سوپرجام سال گذشته است.

نقطه انتها با یک متلک وحشتناک ، وریا کار استراماچونی را تمام کرد

به گزارش کشتی کروز، در حالی که چهارمین روز از مذاکرات دوحه برای بازگرداندن آندرا استراماچونی به استقلال در جریان است و این بلاتکلیفی همه را کلافه کرده، انتها وریا غفوری به عنوان کاپیتان استقلال به حرف آمد و آنچه از مدتها قبل در سینه اش بود را به زبان آورد. غفوری گفت: به استراماچونی التماس کردیم بیاید، اما برای او مهم نبود. شخصا دیگر امیدوار نیستیم این مربی برگردد. او حق داشت قراردادش را فسخ کند، اما در این ماجرا خیلی چیزها را نادیده گرفت.

از خیلی وقت پیش گفته می شد وریا و سایر بازیکنان از رفتار استراماچونی در ترک ناگهانی تیم شاکی هستند و فقط از ترس هواداران جرات ابراز آن را ندارند، اما غفوری انتها حرفش را زد.

نکته دیگر مربوط به متلک وریا به علی خطیر می شد. کاپیتان استقلال که به هیچ وجه رابطه خوبی با معاون مستعفی باشگاه ندارد، در واکنش به اینکه خطیر مامور مذاکره برای بازگرداندن استراماچونی شده گفت: به هر حال چهار روز است که این داستان راه افتاده، اما هنوز به نتیجه نرسیده. فقط امیدوارم مثل قصه سوپرجام نشود.

طعنه وریا به بازنده شدن استقلال در سوپرجام سال گذشته است که با تبلیغات فراوان از سوی خطیر در دادگاه عالی ورزش پیگیری شد، اما نتیجه نداد و این دادگاه بین المللی در سوییس هم پرسپولیس را برنده دانست!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 اسفند 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 868

به "نقطه انتها با یک متلک وحشتناک ، وریا کار استراماچونی را تمام کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقطه انتها با یک متلک وحشتناک ، وریا کار استراماچونی را تمام کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید