نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 98 اعلام شد

به گزارش کشتی کروز، نتایج نهایی کدرشته محل های مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره های ارشد سال 98 در سایت سازمان سنجش اعلام شد.

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 98 اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه کشتی کروز، سازمان سنجش آموزش کشور فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی کدرشته محل های مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 و همچنین رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی را خاطرنشان کرد.

داوطلبانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی در این مرحله قرار می گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نیستند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آن ها رفتار خواهد شد.

قابل توجه کلیه پذیرفته شدگان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (جز دانشگاه آزاد اسلامی)

کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی این مرحله اعلام شده ضروری است ابتدا برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه و سپس با همراه داشتن مدارک ثبت نامی در زمان مقرر برای ثبت نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند. در صورت عدم اعلام برنامه زمانی از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرفته شدگان ضروری است برای ثبت نام در یکی از روز های یکشنبه دهم یا دوشنبه یازدهم آذرماه 98 به دانشگاه و یا موسسه آموزشی ذیربط مراجعه نمایند.

قابل توجه پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی

کلیه داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده و به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام شده اند، ضروری است برای اطلاع از زمان و چگونگی ثبت نام در واحد های دانشگاهی محل پذیرش به پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به نشانی https://sanjesh.iau.ir مراجعه نمایند، همچنین داوطلبان می توانند سوالات خود را در رابطه با نتایج دانشگاه آزاد اسلامی در بخش ارتباط باما مندرج در سایت www.azmoon.org مطرح و پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 23 دی 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 753

به "نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 98 اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد 98 اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید