مطهری: طبیعی بود که شاهین برابر ما دفاع کند، موقع باخت، توپ را در زمین وزیر و وکیل نیندازیم

به گزارش کشتی کروز، مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید طبیعی بود که شاهین بندرعامری برابر پرسپولیس بازی دفاعی انجام دهد.

مطهری: طبیعی بود که شاهین برابر ما دفاع کند، موقع باخت، توپ را در زمین وزیر و وکیل نیندازیم

به گزارش خبرنگاران، حمید مطهری پس از پیروزی پرسپولیس برابر شاهین بندرعامری در یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار کرد: تشکر می کنم از مردم بوشهر و طرفداران شاهین بندرعامری که از لحظه ورود ما لطف آنها قابل ستایش است. اگر به عقبه شاهین نگاه کنیم ما با شاهین، هم خانواده هستیم چون با پرسپولیس حس برادری دارد. شاهین تیم خوبی است و طبیعی بود که آنها برابر پرسپولیس به فکر دفاع باشند.

وی اضافه کرد: تیم شاهین سعی داشت خوب دفاع کند و از ضد حملات استفاده کند. بعد از داربی تیم ما از لحاظ ذهنی و فیزیکی تحلیل رفت چون تمام انرژی خود را برای این بازی گذاشت. ضمن اینکه پنج بازیکن را با خودمان نیاوردیم به همین خاطر در نیمه اول بازی یک بر یک شد اما در نهایت همانطور که فوتبال خودمان را به حریف دیکته می کنیم، در نیمه دوم فوتبال خودمان را به حریف دیکته کردیم و از فرصت ها و کانال های کناری استفاده کردیم.

او همچنین گفت: ما از 5 خرداد کارمان را آغاز کردیم و مدام تمرین می کنیم و مسابقه می دهیم و اصلا استراحت نکردیم اما در مجموع از نوع فوتبالی که ارائه کردیم راضی هستیم. همانطور که گفتم شاهین تیم خوب و جوانی است و امروز استراتژی خود را انتخاب نموده بود. برای این تیم در لیگ دو آرزوی موفقیت دارم.

او در ادامه درباره حواشی اتفاق افتاده در برنامه فوتبال برتر و افشین پیروانی هم گفت: گروه فنی و باشگاه ما سرلوحه کارشان اخلاق مداری است. هر کسی به وظایف خود عمل می نماید. سعی کردیم همواره حرفه ای به وظایف خود عمل کنیم. ما همواره راه خودمان را می رویم. در برنامه فوتبال برتر هم آقای پیروانی نشان دادند که از حق و حقوق پرسپولیس دفاع می نمایند. خوب است حرمت ها را حفظ کنیم و احترام گذاشتن به عظیم ترها را فراموش نکنیم. روح ورزش می گوید اگر کسی یک روز زودتر از ما به زمین ورزش می آید به او احترام بگذاریم. این بازی ها می آید و می رود اما مهم این است که خیلی جوانمردانه رقابت کنیم. ما مربیان باید جنبه باختمان را بالاتر ببریم و زمانی که باختی رخ می دهد، توپ را در زمین وزیر و وکیل نیندازیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1835

به "مطهری: طبیعی بود که شاهین برابر ما دفاع کند، موقع باخت، توپ را در زمین وزیر و وکیل نیندازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: طبیعی بود که شاهین برابر ما دفاع کند، موقع باخت، توپ را در زمین وزیر و وکیل نیندازیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید