مدعی درمان کرونا با طب سنتی در نجف آباد بازداشت شد

به گزارش کشتی کروز، دادستان نجف آباد از بازداشت فردی که در زمینه طب سنتی در شهرستان نجف آباد فعالیت می کرد و ادعای درمان بیماری کرونا را داشت، اطلاع داد.

مدعی درمان کرونا با طب سنتی در نجف آباد بازداشت شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی زارع درباره بازداشت فردی که در زمینه طب سنتی در شهرستان نجف آباد فعالیت می کرد، گفت: فرد مذکور به دلیل برگزاری جلسات متعدد با ادعای درمان بیماری کرونا و اعتراض بسیاری از همشهریان ظهر امروز با دستور قضایی توسط شبکه بهداشت و درمان و پلیس اطلاعات بازداشت شد.

دادستان نجف آباد ادامه داد: برگزاری جلسات متعدد در مساجد و تشویق اذهان عمومی به عدم استفاده از ماسک در این جلسات یکی از دلایل بازداشت این فرد است.

وی همچنین بیان داشت: هنوز هیچ مرجع رسمی و معتبری درباره درمان بیماری کرونا با طب سنتی اظهار نظر نکرده است؛ این درحالی است که وزارت بهداشت نیز در اوایل شیوع بیماری به استفاده از ماسک اعتقادی نداشت اما با گذشت زمان و انجام مطالعات جهانی همه به این باور رسیدند که استفاده از ماسک می تواند یکی از عوامل بازدارنده انتشار و ابتلا به بیماری کرونا باشد.

زارع در سرانجام گفت: هر مکانی که در آن چنین جلساتی برگزار گردد پلمب و برگزارکننده نیز به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی بازداشت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1529

به "مدعی درمان کرونا با طب سنتی در نجف آباد بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدعی درمان کرونا با طب سنتی در نجف آباد بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید