لزوم مشارکت سهامداران عدالت در انتخابات شرکت های استانی

به گزارش کشتی کروز، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس سازمان بورس از سهامداران عدالت خواست در انتخابات مربوط به هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی مشارکت فعال داشته باشند.

لزوم مشارکت سهامداران عدالت در انتخابات شرکت های استانی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دهقان دهنوی در نشست خبری گفت: برگزاری مجامع عمومی این شرکت ها برای برگزاری انتخابات هیات مدیره از 18 اردیبهشت در استان های مختلف آغاز می شود.

وی اضافه کرد: این شرکت های استانی بین دو تا 30 هزار میلیارد تومان دارایی دارند و انتخاب هیات مدیره قوی و متخصص می تواند در کمک به این شرکت ها برای سرمایه گذاری در طرح های مختلف عمرانی استان ها و ایجاد اشتغال نقش مهمی داشته باشد.

رئیس سازمان بورس گفت: کسانی که تمایل دارند به عنوان نامزد هیئت مدیره شرکت های استانی سهام عدالت در انتخابات مجامع شرکت کنند باید حداکثر تا 28 فروردین در سامانه ستان سازمان بورس ثبت نام کنند تا فرایند بررسی صلاحیت آن ها آغاز شود.

وی اضافه کرد: حدود 30 میلیون نفر روش غیر مستقیم را برای سهام عدالت انتخاب کرده اند که می توانند هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری را انتخاب کنند.

دهقان دهنوی گفت: با توجه به تعداد زیاد سهامداران عدالت امکان برگزاری مجامع به صورت فیزیکی وجود ندارد و این مجامع باید به صورت الکترونیکی برگزار شود که شرط ورود به سامانه و رای دادن، ثبت نام افراد در سامانه سجام و احراز هویت است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1763

به "لزوم مشارکت سهامداران عدالت در انتخابات شرکت های استانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم مشارکت سهامداران عدالت در انتخابات شرکت های استانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید