فال روزانه دوشنبه 19 آذر 1397

به گزارش کشتی کروز، در فال روزانه 19 آذر 1397، سعی بر این است تا به سوالات شما در خصوص پیشامدها، بایدها و نبایدها و... که برای بازدیدکنندگان در خصوص طالع بینی روزانه و پیش بینی های علم نجوم است پاسخ های مناسبی داده گردد.

فال روزانه دوشنبه 19 آذر 1397

فال روزانه دوشنبه 19 آذر 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - متولدین 19 آذر تولدتان مبارک! شما اشخاصی تاثیرگذار هستید که اگر قدری صبورتر باشید می توانید کنترل اوضاع را به دست گرفته و به سرعت پیشرفت کنید. جسارت و انرژی بالای شما نیز به شما یاری می نماید تا به موفقیت های اقتصادی برسید. در خصوص روابط عاطفی ضروری است قدری بیشتر مراقب رفتارهای خود باشید و موجب دلسری و ناراحتی عشقتان نشوید تا هر چه بیشتر مورد محبت وی قرار گیرید.

فروردین

شاید فکر کنید اگر به چیزی فکر کنید حتما به واقعیت تبدیل می گردد اما این تفکر ممکن است گاهی موجب گردد شما از راستا درست زندگی خود خارج شوید. البته که بین خواست ما و آنچه برایمان روی می دهد ارتباط وجود دارد اما این یک قانون ثابت و همیشگی نیست. ضروری است علاوه بر اندیشیدن به رویاهایتان محدودیت ها و موانع را نیز شناسایی نموده و برای عبور از آنها اقدام کنید.

اردیبهشت

شما به یاری قدرت تخیل خود می توانید به خوبی نتیجه ایده هایتان را تصور کنید و همین امر موجب می گردد تا بتوانید به درستی راستا خود را شناسایی نموده و به سوی هدفتان قدم بردارید. شما سرشار از انرژی هستید و اجازه نخواهید داد دیگران بر روی شما اثر منفی و ناامید کننده ای بگذارند، پس وارد بحث و مجادله با دیگران نشوید و انرژی خود را بگذارید برای رسیدن به هدفتان. در این صورت است که با موفقیت به دیگران نشان خواهد داد که حق با شما بوده است.

خرداد

امروز قدری اعتمادتان به گفته های دیگران را از دست داده اید، شاید هم اعتماد به خودتان پایین آمده و به آنچه که از حرف های دیگران برداشت می کنید اعتماد ندارید. بهتر است خیلی درگیر قضاوت های دیگران نشوید و افکارتان را بر روی خودتان و آنچه که می خواهید متمرکز کنید. در این صورت می توانید درست را از اشتباه تشخیص دهید و به سمت اهدافتان قدم بردارید.

تیر

امروز منطق و احساستان مقابل هم قرار گرفته اند؛ همین شما را گیج می نماید. ایده هایی به ذهنتان می رسد و در نهایت منطق تان عملی بودن آنها را رد می نماید. اما بهتر است زود تسلیم نشوید. به خودتان اعتماد داشته باشید و محکم قدم بردارید. از عقل و منطق تان برای برنامه ریزی صحیح در جهت رسیدن به اهدافی که در سر دارید بهره ببرید و اجازه ندهید زندگی از کنترلتان خارج گردد.

مرداد

به احتمال زیاد امروز یا مهمان خواهید داشت و یا در یک جمع شرکت خواهید کرد که در آن با اشخاص جدیدی آشنا می شوید. این آشنایی ها برایتان خوشایند خواهد بود. امروز از جهت مسائل مادی روی شانس هستید. همچنین ذهن خلاقتان ایده های بکری فراوری می نماید که از نظر دیگران چندان منطقی و شدنی به نظر نمی رسند. به حرف دیگران اهمیت ندهید و به خودتان و توانایی هایتان ایمان داشته باشید.

شهریور

شما هیچوقت یاری خود را از دیگران دریغ ننموده اید. امروز نیز ممکن است کسی به یاری شما نیاز داشته باشد، اگر قصد یاری به وی را داشتید ابتدا مطمئن شوید همانطور که می گوید نیازمند یاری است و خودش از پس حل مشکلش برنمی آید. تشخیص صداقت در دیگران کار چندان آسانی نیست اما سعی کنید همواره بین خوش بینی و بدبینی نقطه تعادل را پیدا کنید. بیشتر مراقب سلامت جسمی و روحی خود باشید.

مهر

امروز ممکن است کسی شما را به چالشی بکشد که خودتان در آن پیشقدم بوده اید. ناخواسته از رفتار او غافلگیر خواهید شد و نمی دانید چه واکنشی نشان دهید که طرف مقابل ترس و گیجی شما را نبیند و اعتبارتان نزد وی از بین نرود. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و نگرانی به خود راه ندهید. همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اگر در یک دوره آموزشی مرتبط با علوم کامپیوتر شرکت کنید، مهارت هایی خواهید آموخت که موجب می گردد توانایی پذیرش فرصت های شغلی بهتری در شما ایجاد گردد.

آبان

گاهی انعطاف پذیری در مقابل استقلال قرار می گیرد . اینکه هم بخواهید فرد متکی به خود و مستقلی باشید و هم مدام مراقب باشید که رفتار یا گفتارتان دیگران را آزرده خاطر نکند، قدری سخت است. تظاهر و ریاکاری نیز شاید در کوتاه مدت جواب دهد اما در بلند مدت شما را فرد بی اعتبار و غیر قابل اعتمادی نشان خواهد داد. همواره صداقت بهترین راه است. دوستی هایی که با صداقت دوام بیاورد دوستی های واقعی بوده و ماندگار خواهد بود.

آذر

امروز بیشتر به معنویات گرایش پیدا نموده اید و پرداختن به مسائل معنوی و غیرمادی برایتان جذاب خواهد بود. از لحاظ توانای های ذهنی نیز در سطح مطلوبی هستید، بنابراین اگر به مطالعه بپردازید به نتایج خوبی خواهید رسید. احتمالا امروز یک موضوع مبهم برایتان آشکار می گردد. بعد از پی بردن به اصل ماجرا به دنبال راه چاره باشید. اگر به جای خیالپردازی، منطقی به مسئله نگاه کنید، حتما خواهید توانست موضوع را به خوبی حل و فصل نمایید.

دی

اگر در جمع های محبت آمیز و فعالیت های گروهی شرکت کنید بیش از قبل مورد احترام قرار خواهید گرفت و بر اعتبارتان نزد دیگران افزوده خواهد شد. شما ذهن خلاقی دارید و اگر قدری اعتماد به نفستان را بالا ببرید می توانید ایده ها و نظرات بسیار جالبی را در جمع مطرح کنید. شما می توانید فردی تاثیرگذار باشید و به عنوان نیروی محرکه یک گروه برای انجام اعمال خیرخواهانه باشید. بهتر است در طول روز زمانی را هم به خودتان اختصاص داده و قدری استراحت کنید تا انرژی لازم برای پرداختن به مسئولیت هایتان را حفظ کنید.

بهمن

بهتر است امروز عینک خوش بینی را برداشته و با واقع بینی بیشتری به اطرافیان اعتماد کنید. اگر قصد دارید پروژه ای را آغاز کنید، آن را برای روز دیگری بگذارید. بیشتر مراقب خودتان باشید تا متضرر نشوید. موانعی بر سر راه رسیدن به اهداف و آرزوهایتان وجود دارد. شما با کوشش و پشتکار می توانید از آنها عبور کنید به شرط اینکه زود ناامید و دلسرد نشده و صبورتر از قبل باشید.

اسفند

امروز سرشار از ایده برای آینده هستید تا جایی که خودتان هم از اینکه کدام راستا برایتان بهتر است گیج شده اید. عجله نکنید. با آرامش بیشتری شرایط را سنجیده و برنامه ریزی کنید تا در روزهای آینده با اطمینان بیشتری بتوانید ایده هایتان را عملی کنید. ممکن است فکر کنید به اندازه کافی توانایی ندارید تا وظایفی که بر عهده اتان است را انجام دهید یا در راه رسیدن به اهدافتان قدم بردارید؛ حتی ناکامی های گذشته مدام به ذهنتان هجوم می آورد. بهتر است نگاهتان را از گذشته به سوی آینده بچرخانید و با اعتماد به نفس و تمرکز بر اهداف تان پیش بروید.

منبع: setare.com
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1690

به "فال روزانه دوشنبه 19 آذر 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه دوشنبه 19 آذر 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید