عبداللهی مشاور عالی مدیرعامل استقلال شد، پرداخت بخش اول مطالبات میلیچ

به گزارش کشتی کروز، نصرالله عبداللهی، پیشکسوت باشگاه استقلال و سرپرست سابق این تیم به عنوان مشاور عالی مدیرعامل باشگاه استقلال در تیم فوتبال بزرگسالان منصوب شد.

عبداللهی مشاور عالی مدیرعامل استقلال شد، پرداخت بخش اول مطالبات میلیچ

به گزارش کشتی کروز و به نقل از بخش رسانه ای باشگاه استقلال، نصرالله عبداللهی طی حکمی از سوی احمد سعادتمند به عنوان مشاور عالی مدیرعامل استقلال در تیم بزرگسالان انتخاب شد.

عبداللهی طی این حکم در تمامی مراحل آماده سازی، اردوها و مسابقات تیم فوتبال بزرگسالان استقلال اعم از داخلی یا خارجی این تیم را همراهی می کند.

مدیرعامل استقلال ضمن آرزوی موفقیت برای مشاور عالی اش در تیم بزرگسالان، ابراز امیدواری کرد حضور وی کنار این تیم به ارتقای هرچه بهتر آن و رسیدن به کیفیت مطلوب تر کمک کند. عبداللهی از امروز کارش را در این زمینه آغاز کرد.

عبداللهی پیش از این به عنوان بازیکن، سرمربی و سرپرست، سال های زیادی به استقلال خدمت کرده و از امروز مشاور عالی مدیرعامل در تیم بزرگسالان خواهد بود.

خبر دیگر از استقلال اینکه قسمت اول از مطالبات هرویه میلیچ، مدافع تیم استقلال امروز از طریق امور مالی باشگاه استقلال به حسابی که از سوی او معرفی شده بود، واریز شد. این حساب در یکی از بانک های اروپایی است و مبلغ مزبور پس از تشریفات بانکی در حساب میلیچ خواهد نشست.

این نخستین قسمت از مطالبات میلیچ است و مابقی مطالبات وی نیز با همین روش پرداخت می شود.

سعادتمند: بابت اتفاقات مربوط به دیاباته و میلیچ عذرخواهی می کنم، مجیدی جزو شناسنامه استقلال است

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1185

به "عبداللهی مشاور عالی مدیرعامل استقلال شد، پرداخت بخش اول مطالبات میلیچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبداللهی مشاور عالی مدیرعامل استقلال شد، پرداخت بخش اول مطالبات میلیچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید