دین محمدی: داوران پشت دروازه بیشتر شبیه ماکت کنار جاده ها هستند!

خیلی ها فکر می کردند تیم سپاهان با توجه به استفاده از حق میزبانی بازی را یکطرفه پیروز شود اما استقلال در هر دو نیمه خیلی خوب و با برنامه بازی کرد و تمام معادلات را بر هم زد.

دین محمدی: داوران پشت دروازه بیشتر شبیه ماکت کنار جاده ها هستند!

پیشکسوت باشگاه استقلال در اظهار نظری جالب بیان کرد که داوران پشت دروازه شبیه به ماکت هایی هستند که در بین جاده ها ماموران نیروی انتظامی می گذرانند تا مردم را گمراه کنند.

سیروس دین محمدی در گفت وگو با میزان، در مورد تساوی تیم های سپاهان و استقلال در هفته داوزدهم لیگ برتر گفت: به نظرم یکی از بهترین دیدارهایی بود که در این چند وقت اخیر دیده بودم. بازی با کیفیتی بود و کنار آن هم موقعیت های فراوانی روی دروازه دو تیم خلق شد.

وی ادامه داد: خیلی ها فکر می کردند تیم سپاهان با توجه به استفاده از حق میزبانی بازی را یکطرفه پیروز شود اما استقلال در هر دو نیمه خیلی خوب و با برنامه بازی کرد و تمام معادلات را بر هم زد. انتظار می رفت سپاهان با وجود داشتن حق میزبانی و بازیکنان با کیفیت بهتر از استقلال بازی کند. کیفیت بازی فرایند خوبی داشت و طبیعی بود سپاهان پس از گل بازی تهاجمی را به نمایش بگذارد تا گل خورده را جبران کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال با انتقاد از عملکرد ضعیف داوری تیم های استقلال و سپاهان شرح داد: من تعجب می کنم هنگامی که توپ به دست استنلی برخورد کرد داور در فاصله خیلی نزدیک به این صحنه قرار داشت اما چطور آن صحنه را پنالتی تشخیص نداد برایم تعجب برانگیز بود. از داوری مثل زاهدی فر انتظار می رفت به شکل بهتری قضاوت کند. داوران پشت دروازه وظیفه شان در طول بازی چیست؟ به نظرم این داوران شبیه به ماکت هایی هستند که در بین جاده ها ماموران نیروی انتظامی می گذرانند تا مردم را گمراه کنند!

دین محمدی در مورد شرایط استقلال در لیگ نوزدهم گفت: هنگامی که لیگ تعطیل شد خیلی ها فکر می کردند فرایند رو به رشد استقلال قطع شود اما بر عکس تمام پیش بینی ها اشتباه از در آب آمد و این تیم توانست با کیفیت بهتری بازی هایش را دنبال کند. اکنون هم شرایط طوری شده که این تیم در یک قدمی صدر جدول واقع شده است.

در مورد بازی استقلال مقابل شهر خودرو گفت: شهر خودرو با وجود شکست مقابل صنعت نفت تیم خوبی است که در ضد حمله بازیکنانش خیلی باهوش هستند و می توان گفت یک بازی سخت در انتظار استقلال خواهد بود. امیدوارم در این دیدار هم تیم محبوبم بهترین نتیجه را کسب کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 29 دی 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 768

به "دین محمدی: داوران پشت دروازه بیشتر شبیه ماکت کنار جاده ها هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دین محمدی: داوران پشت دروازه بیشتر شبیه ماکت کنار جاده ها هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید