درودگر با انتقاد از تصمیم فدراسیون فوتبال: مانند افرادی که دوست دارند در توهم قدرت باشند, نیستم، طوری در تلویزیون صحبت می کنیم که انگار الهی قمشه ای هستیم

به گزارش کشتی کروز، مدیر بازاریابی سازمان لیگ با انتقاد از تصمیم اخیر فدراسیون فوتبال گفت: مثل آدم هایی نیستم که دوست دارند تا آخر عمر یک جا و پشت یک میز و در توهم قدرت حضور داشته باشند.

درودگر با انتقاد از تصمیم فدراسیون فوتبال: مانند افرادی که دوست دارند در توهم قدرت باشند, نیستم، طوری در تلویزیون صحبت می کنیم که انگار الهی قمشه ای هستیم

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی کشتی کروز, درباره اینکه با نامه محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال، پیام انصاری به عنوان نماینده کمیته بازرگانی فوتبال ایران جایگزین او گردیده است(لینک مطلب), گفت: از این موضوع خبر خاصی ندارم و فقط شنیده ام. قبلاً من به AFC معرفی گردیده بودم و حالا که تصمیم عوض گردیده, دبیرکل محترم بدون اینکه با من تماسی داشته باشد یا حرفی بزند, این تصمیم را یا خودش و یا شخص دیگری گرفته است. اصلاً در جریان این تغییر نبوده ام.

وی ادامه داد: من مدیر بازاریابی سازمان لیگ هستم و برای همین بنده را به برای آموزش و امور توسعه تجارت سازی فوتبال به AFC معرفی نموده بودند و تا همین امروز هم مکاتبات آنها با من انجام می گردیده اما اینکه حالا چرا و چگونه این تصمیم گرفته گردیده, از آن بی اطلاع هستم. اگر می خواستند این تصمیم را بگیرند, بهتر بود ابتدا به من زنگ می زدند. از جزئیات این موضوع بی خبر هستم. حداقل انتظارم این بود که به من اطلاع می دادند تا با همفکری این تصمیم گرفته می شد و رفتار اخلاقی و حرفه ای این برخورد را نمی پذیرد.

مدیر بازاریابی سازمان لیگ اعلام کرد: نمی گردد که فوتبال کشور, به صورت فردی اداره گردد، آیا کمیته بازاریابی در این خصوص جلسه ای داشته است؟ آیا هیئت رئیسه فدراسیون در این زمینه آگاه بوده است؟ همه در مجموعه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در کوشش هستند و در حال کار کردن هستند. هیچ کس از بقیه بالاتر و برتر نیست. هیچ کدام مان خارق العاده نیستیم و قدرتی فراتر از مجموعه نداریم. اگر کاری انجام می گردد, گروهی است. فدراسیون و سازمان لیگ نه ملک شخصی من و نه هیچ کس دیگر است.

درودگر گفت: تاکنون هرکاری که انجام داده ام, وظیفه ام بوده است. برای کار های مربوط به AFC هم که من معرفی گردیده بودم, تا امروز در همه جلسات شان شرکت می کردم و با آنها مکاتبات هر روزه و هفته ای داشته ام. اگر می خواستند این اقدام صورت بگیرد, بهتر بود این کار اصولی و اخلاق مدارانه انجام می شد و با من تماس گرفته می شد و اعلام می کردند که می خواهیم شخص دیگری را معرفی کنیم. پیام انصاری هم یک فرد جوان ایرانی است که مطمئناً از انتخاب او استقبال می کردم.

وی توضیح داد: رعایت نکردن اخلاق مداری و اصول حرفه ای از همین جا آغاز می گردد و به ورزشگاه ها کشیده می گردد و آنجا خودش را نشان می دهد. اخلاق مداری به حرف و شعار نیست. اینکه بیاییم در تلویزیون طوری صحبت کنیم که انگار الهی قمشه ای هستیم و در رفتار غیر اخلاقی عمل کنیم، اصلاً درست نیست. در فوتبال مسئولیت های مان موقت است و نباید حرف و عمل مان با هم فرق کند. هر وقت که در فدراسیون فوتبال توانستیم این کار را انجام دهیم باید انتظار داشته باشیم در ورزشگاه ها هم اخلاق مداری رعایت گردد.

مدیر بازاریابی سازمان لیگ,گفت: من مدیر بازاریابی سازمان لیگ و عضو کمیته بازاریابی فدراسیون هستم و به نظرم برای انجام این کارها باید حداقل یکی از اعضای کمیته پیشنهادی داده باشد؛ البته طبیعی است که این کمیته همین نظر را داشته است. من هیچ جا به زور نمی مانم و وابسته هیچ چیز و هیچ کسی نیستم، مستقل و در چارچوب ضوابط و احترام به مافوق کار می کنم و این دوطرفه است. زمانی که در ملوان بودم در برهه ای نتوانستم ادامه دهم و با این باشگاه خداحافظی کردم, همین طور این اتفاق در نساجی و اخیراً در تراکتورسازی هم رخ داد.

وی در ادامه گفت وگو با کشتی کروز گفت: هرزمانی که احساس کردم نتوانستم در پستی که هستم خدمت کنم خودم آنجا را رها کردم و هیچ وقت پول برایم مهم نبوده است. هیچ میزی برایم اهمیت نداشته و سعی کردم همیشه به جای اینکه میز به من اعتبار بدهد من به میز اعتبار ببخشم. تاکنون هیچ جا نبوده که من را کنار بگذارند و همیشه زمانی احساس کردم که نمی توانم کمک کنم خودم رفته ام. بنیانگذار کمیته فوتسال ایران بودم ولی آنجا که دادکان را غیراخلاقی و غیر قانونی برکنار کردند, استعفا کردم و رفتم به دانشگاه و کارآفرینی تدریس کردم، اصلا برایم این ارزش های موقتی ارزشی ندارد، اصل کار برایم مهم است، پیشرفت کشور و شکوفایی استعدادهای جوان. درودگر با اشاره به شعر برداشته ام هر آنچه بگذاشتنی است, بگذاشته ام هر آنچه برداشتنی است اضافه کرد: کار پسندیده این بود که ابتدا به من زنگ می زدند و موضوع را با من مطرح می کردند و من قطعاً خودم همراهی می کردم، خیلی هم دوست دارم جوانانی مثل خطیر و انصاری پیشرفت نمایند. من مثل آدم هایی نیستم که دوست دارند تا آخر عمر یک جا و پشت یک میز و در توهم قدرت حضور داشته باشند. مثل در فوتسال که از آنجا هم جدا شدم. الان هم هیچ مشکلی وجود ندارد و به این تصمیم احترام می گذارم اما راه و روش اجرای این کار دور از شأن فدراسیون فوتبال بود.

وی درباره این سوال که آیا فکر می نماید این تصمیم شخصی گرفته گردیده است, توضیح داد: دلم نمی خواهد قضاوت کنم. هر چیزی که پیش می آید برای من خیر خواهد بود. همیشه دعا می کنم که برای من هموطنانم، کشورم و جایی که کار می کنم خیر پیش بیاید. هر جا که بودم سعی کردم مبارزه و برای پاکی و سلامت و برای فوتبال پاک کار کنم. الان هم هیچ اعتراضی ندارم و فقط می گویم که بیاییم روش هایمان را اصلاح کنیم، تا خودمان را درست نکنیم جامعه فوتبال درست نمی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1397 بروزرسانی: 12 مهر 1397 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 115

به "درودگر با انتقاد از تصمیم فدراسیون فوتبال: مانند افرادی که دوست دارند در توهم قدرت باشند, نیستم، طوری در تلویزیون صحبت می کنیم که انگار الهی قمشه ای هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر با انتقاد از تصمیم فدراسیون فوتبال: مانند افرادی که دوست دارند در توهم قدرت باشند, نیستم، طوری در تلویزیون صحبت می کنیم که انگار الهی قمشه ای هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید