خبرنگاران حمایت های کرونایی دولت تنها مشمول واحدهای غیردولتی و خصوصی است

به گزارش کشتی کروز، تبریز- خبرنگاران- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هفت رسته بخش کشاورزی به رسته های آسیب دیده از کرونا اضافه شده است، یادآوری کرد: حمایت های پیش بینی شده دولت در راستای جبران خسارت های وارد شده به واحدهای تولیدی و خدماتی متاثر از شیوع ویروس کرونا تنها مشمول بخش های غیر دولتی و سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

خبرنگاران حمایت های کرونایی دولت تنها مشمول واحدهای غیردولتی و خصوصی است

اکبر فتحی روز شنبه در جمع کشتی کروز با اشاره به ابلاغیه معاونت رئیس جمهوری اظهار کرد: پیرو ابلاغیه جدید معاونت مالی رئیس جمهور در خصوص معین رسته های کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا دستورات لازم به وزارتخانه های مختلف از جمله وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شده است.

وی اضافه کرد: طبق این دستورالعمل کارگروه آنالیز و مقابله با پیامدهای مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا در هفت رسته فعالیتی کشاورزی به رسته های به شدت آسیب دیده از بیماری کرونا اضافه شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خاطرنشان کرد: این رسته ها شامل واحدهای پرورش مرغ گوشتی و مرغ مادر گوشتی، مراکز فراوری محصولات گلخانه ای سبزی و صیفی جات و مراکز عرضه و فراوری گل و گیاهان زینتی و ماهیان زینتی است و مرجع تشخیص و برآورد خسارت واحدهای فعال در این زمینه هم سازمان جهاد کشاورزی استان خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1213

به "خبرنگاران حمایت های کرونایی دولت تنها مشمول واحدهای غیردولتی و خصوصی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حمایت های کرونایی دولت تنها مشمول واحدهای غیردولتی و خصوصی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید