خبرنگاران آرامستان بهشت سکینه کرج پنجشنبه و آدینه تعطیل است

به گزارش کشتی کروز، کرج - خبرنگاران- آرامستان بهشت سکینه (س) کرج برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در روزهای پنجشنبه و آدینه تعطیل شد.

خبرنگاران آرامستان بهشت سکینه کرج پنجشنبه و آدینه تعطیل است

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری شهرداری کرج ، حمیدرضا عسگری با بیان اینکه آرامستان بهشت سکینه (س) از کانون های جمعیتی عظیم استان محسوب می گردد و روزانه بیش از 2 هزار نفر در آن تردد دارند، گفت: با توجه به شرایط موجود، انجام اقدامات پیشگیرانه با هدف کاهش تجمع و حفظ سلامت عمومی جامعه ضروری به نظر می رسد.

وی اضافه نمود: بر اساس تصمیم اتخاذ شده، تا اطلاع بعدی آرامستان بهشت سکینه (س) در روزهای پنجشنبه و آدینه تعطیل است و زائران می توانند پس از گذر از این بحران برای زیارت اهالی قبور به این مکان مراجعه نمایند.

رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج با تاکید بر ضرورت همدلی و همکاری زائران اهل قبور با مسوولان را در اجرای این تصمیم گفت: در طول هفته، خدمت رسانی این سازمان برای دفن اموات صورت می گیرد و از شهروندان درخواست داریم برای حفظ سلامتی خود و دیگران، حضور در این مکان را به حداقل رسانیده و غیر از بستگان درجه یک، دیگران از شرکت در مراسم تشییع جدا خودداری نمایند.

طبق آخرین آمار اکنون 450 بیمار با تشخیص اولیه و قطعی کرونا در بیمارستان های البرز بستری هستند.

همچنین تا به امروز 939 بیمار مشکوک و کرونایی در استان البرز بهبود یافته اند و 19 نفر جان خود را از دست دادند.

ویروس کرونا که به طور رسمی کووید - 19 نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از 80 کشور سرایت نموده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا شرایط فوق العاده اعلام کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1399 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 1026

به "خبرنگاران آرامستان بهشت سکینه کرج پنجشنبه و آدینه تعطیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آرامستان بهشت سکینه کرج پنجشنبه و آدینه تعطیل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید