حفظ گل گهر در لیگ برتر به سود فوتبال است، نارضایتی از داوری

به گزارش کشتی کروز، مجید جلالی شنبه شب پس ملاقات دو تیم گل گهر و ذوب آهن اصفهان از سری رقابتهای هفته پانزدهم لیگ برتر بیان داشت: ما بازی خود را انجام دادیم ضمن این که از لحاظ کیفیت بازی به بازی بهتر می شویم.

حفظ گل گهر در لیگ برتر به سود فوتبال است، نارضایتی از داوری

وی گفت: داوران همواره به دنبال عدالت هستند اما این سومین بازی از هفت بازی ما هست که پنالتی گرفته نمی گردد و من نمی خواهم نتیجه گیری کنم که داوران برای تیم های پایین جدول هر طور دوست دارند عمل می نمایند.

جلالی توضیح داد: درست است که تیم پایین جدول هستیم اما همه کوششمان را صرف نجات تیم می کنیم ولی انتظار داریم همه چیز با عدالت پیش برود ضمن این که انتظار نداریم به نفع ما رای داده گردد اما چیزی که مشاهده کردیم در این هفته ها بدبین به نظر می آید در بسیاری از بازی ها سرنوشت با یک کرنر و تصمیم داوری تعیین می گردد.

وی گفت: حفظ این تیم در لیگ برتر به سود فوتبال است نمی گویم کاری کنید که این اتفاق بیفتد اما تنها حرف من این است که حقی از ما تضییع نگردد. در حال حاضر حق ما تضییع می گردد زیرا داور در چند متری، صحنه را نمی بیند اما در طرف مقابل در یک صحنه بازیکن حریف علنی دایو می بندد اما خطا گرفته نمی گردد که اصلا توجیهی ندارد.

سرمربی گل گهر یادآور شد: به کسی تهمت نمی زنم اما از وضعی که پیش آمده ناراحت هستم لذا کمیته داوران، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید مراقبت نمایند اصلا جای هیچ تعللی نیست ضمن این که ما همه کوششمان را می کنیم و باید در زمین همه چیز تعیین گردد.

وی در پاسخ به این که چرا باشگاه اعتراضی به داوری ها نمی کند؟ گفت: باشگاه در نامه ای خواهان پیگیری موضوع شده در حال حاضر هم که در اینجا هستم پیگیری ها را انجام داده ایم اما باز هم چنین صحنه هایی را مشاهده می کنیم.

جلالی بیان داشت: چیزی که من با اطمینان می توان به آن اذعان کنم این است که بچه های ما با تمام توان و صداقت بازی می نمایند و هر آن چه که دارند در بازی به کار می برند من از همه ممنون هستم ما در طول هفته تمرینات بسیار زیاد و دقیقی داریم و تمرکز خود را برای موفقیت گذاشته ایم و در آینده راه کوشش می کنیم ضمن این که برای این بازی دست من خال تر از همواره بود.

وی یادآور شد: باقری برای نخستین بار در لیگ بازی می کرد و خدا شاهد است که اگر تیم یک مقدار جلو برود و پیشرفت کند خواهید دید که از این بچه ها در تیم جوانان و امید داریم که می آوریم و به آنها بازی می دهیم بیشتر استفاده خواهیم کرد من از بازیکنی که با وجود خونریزی سرش امروز بازی کرد تشکر می کنم.

سرمربی گل گهر همچنین در مورد شعار گل گهر تهرانی گفت: از تماشاگران متشکرم با اینکه تیم در انتهای جدول قرار گرفته است می آیند و تیم شان را تشویق می نمایند. من دوست دارم همینجا تمرین کنیم اما امکانات اینجا کافی نیست اگر شرایط خوب باشد ما همینجا تمرین می کنیم اما اینجا استخر و سالن بدنسازی ندارد و برای انجام هر کدام باید به جایی برویم.

وی اضافه کرد: چهار تیم لیگ فزونی دقیقا شرایط ما را دارند ولی من حرف طرفداران را شنیدم و حرف شان متین است و در اولین فرصت که امکانات در اینجا فراهم گردد به سیرجان می آییم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 10 بهمن 1398 گردآورنده: cruisero.ir شناسه مطلب: 804

به "حفظ گل گهر در لیگ برتر به سود فوتبال است، نارضایتی از داوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حفظ گل گهر در لیگ برتر به سود فوتبال است، نارضایتی از داوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید