حسینی: از والیبال لذت می برم، در اوج آمادگی از تیم ملی کنار گذاشته شدم

کاپیتان تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: من در حال حاضر از والیبال لذت می برم و تا زمانی که این حس را دارم به بازی ادامه می دهم.

حسینی: از والیبال لذت می برم، در اوج آمادگی از تیم ملی کنار گذاشته شدم

امیر حسینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل عقاب تهران در هفته هشتم لیگ برتر والیبال گفت: بازی خوبی بود. تیم حریف از بازیکنان جوانی تشکیل شده بود و سرمربی آنها هم به خوبی بازیکنانش را راهنمایی می کرد. بازیکنان عقاب بسیار آینده دار هستند و در سرویس و دفاع بسیار خوب عمل کردند ولی در دریافت، ضعف داشتند. ما روی همین نکته کار کردیم و برنده شدیم.

حسینی ادامه داد: ما ست دوم را واگذار کردیم که مقصر خودمان بودیم. البته مقصر اصلی من بودم که نتوانستم بازی را مدیریت کنم.

او در مورد شکست های متوالی ابتدای فصل گفت: ما باید 3 بازی نخست را می بردیم و برای پیروزی هم به زمین رفته بودیم. تیم ما جوان است و تمرینات هم دیر آغاز شد و بازیکنان در ابتدای فصل هنوز به فرم ایده آل نرسیده بودند. ما در حال حاضر با برنامه پیش می رویم و برای کارهای بزرگ تر آماده می شویم. مسئولان تیم، قول هایی به بازیکنان داده اند که امیدوارم محقق گردد و این حمایت ها ادامه پیدا کند.

پاسور 43 ساله تیم شهرداری تبریز در مورد زمان خداحافظی خود از بازیگری گفت: بیش از 10 سال است که این سوال از من پرسیده می گردد. من در حال حاضر از والیبال لذت می برم و تا زمانی که این حس را دارم به بازی ادامه می دهم. من در اوج آمادگی از تیم ملی کنار گذاشته شدم ولی بعدها دوباره به دنبالم آمدند و به تیم ملی دعوت شدم. در حال حاضر هم قصد خداحافظی از بازیگری را ندارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حسینی: از والیبال لذت می برم، در اوج آمادگی از تیم ملی کنار گذاشته شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: از والیبال لذت می برم، در اوج آمادگی از تیم ملی کنار گذاشته شدم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید